Přejít na výpis diskuzí

Jan Hofman

OSOBNOST 20.6.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chacha

    Holky vy ste přímo roztomile vtipný *4* ...koukám že kdyby vás nebylo, tak ten seriál nemá z čeho vydělávat *1* ....Hofo je to na tobě:)
  • neregistrovaný uživatel

    Ahojky Honzí, jak se máš? Strašně moc Ti fandím. Pravidelně koukám na VKV a vždycky netrpělivě čekám, kdy se tam objevíš. V úterý jsem Tě viděla, stál jsi hned za mnou, vypadáš fakt krásně a hlavně taky strašně sympaticky. Prý jste koupili u nás chalupu. Je to pravda? Ozvi se mi prosííííím na e-mail blanidlo@centrum.cz. ICQ sem nechci psát, to dám potom Tobě. Tak se prosím ozvi, děkuji *3*
  • Colours

    Tak vedle tohodle týpka sme stála na Coloursech...Zrovna zpívala Lucka Bíla...a pršelo...já byla jak zmoklá slepice..ale kvůli němu sem tam vytvale stála..=D =D
  • Wow

    Tak jakože bez tohoto člověka by to nebyli VKV! *14* takovej heskej šhamponek to je ;) určo se ozvi pokecáme *3* 396-500-166
  • omg

    ¨tak jen díky tomuhle klukovi, jsem ochotná se dívat na VKV *1* ne tak jako je to fakt nádhernej kluk, ale musím říct, že na 22 fakt nevypadá!! *13* je prostě krásnej!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • chickuita

      Re: omg

      Já jen souhlasim, Honza je borec na konec VKVček a s ním je to ještě lepší! Jsi bezva herec, fandíme ti Honzo! *14*
  • icq

    Ahojda,ozvy se mi pls kdyžtak na icq 258-249-740,díky
  • ja nevim

    no ja nevim, ale nezda se vam, ze takhle hezkej kluk nemuze byt heterák?
    verte mi, je to kolousek :)
    zdravim tě Honzo, tvuj Pepa *14*
  • :-D

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • :-D

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • zase:-D

    :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit