Přejít na výpis diskuzí

Jan Kubiš

OSOBNOST 19.12.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: ?

    Vsadim všechno co mám, že na tý fotce neni >Jan Kubiš, narozen 24. června 1913, plukovník i. m., člen skupiny Anthropoid< , tudíž by se hodilo tu fotku vymazat,jelikož to neni osobnost JEHO formátu.
  • Re: Re: Re: ?

    to Lena: docela si mě teda pobavila...Tak tedy pro všechny aby je tu nemátla...na té fotografii je opravdu Jan Kubiš. V dolní řadě uprostřed. Drží míč.
  • Jan Kubiš

    Ve škole, kterou od září navštěvuji dálkově jsem do dějepisu dostal za úkol připravit si referát. Vybral jsem si téma atentátu na Reinharda Heydricha. Už mnoho let mě tahle otázka víc než zajímá, ale nikdo se mnou v dětství tohle téma příliš neprobíral, přesto, že atentátník Jan Kubiš je mým pra strýcem (tedy byl). Vím jen to, že můj dědeček byl kvůli atentátu v koncentračním táboře ze kterého se ku podivu vrátil živý, ale nikdy o tom nechtěl mluvit. Už je několik let mrtev a s ním i zkušenosti a prožitky, které jsem se od něj nikdy nedověděl....
    V dnešní době Internetu je přísun informací celkem obsáhlý, takže se jistě dovím aspoň to, co sice skoro všichni ví, ale bude snažší to dostat na papír. Zdravím všechny příznivce mého předka a přeji krásné léto - Honza Kubiš

    PS: Dost mě zaujalo, že Jan Kubiš i já jsme se narodili ve stejný měsíc i den .... jen já o nějaký ten rok později.
  • Re: Re: Re: ?

    Díky, mně se to nějak nezdálo.
  • Re: Re: ?

    Dasmo a Kristino, ta fotbalová fotka pochází tak ze 60. - 70. let a nemá s rotmistrem Kubišem nic společného.
  • Re: ?

    Byl to brankář, takže ten v dolní řadě uprostřed.. *4*
  • ?

    Zaujala mě ta fotbalová fotka. Je na ní opravdu Jan Kubiš? Který to je?
    Jinak naprosto souhlasím s příspěvkem č.1.
  • Jan Kubis

    Diky bohu,ze existovali lidi jako byl on.Dokazal toho za svuj kratkej zivot vic, nez plno lidi za celej svuj zivot.Cest jeho pamatce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit