Přejít na výpis diskuzí

Jana Brejchová

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neskutečné jakou drzostí oplývají lidé, kteří zde soudí člověka aniž by ho znali osobně a znali o něm jakékoliv podrobnosti. Házet špínu je tak jednoduché ....tak jednoduché, že toho jsou schopni jen ti nejjednodušší primitivové!
  • Hodně zdravíčka k narozeninám *14* *14* *14*
  • je krásná, ale příliš afektovaná a příliš jednoduchá.. nic ve zlém *3*
  • jankoma
    Jana je jedna z nejkrásnějších a zároveň i nejlepších českých hereček. *14* *14* *14*
  • reakce na příspěvky

    Počítač mám velice krátkou dobu,tak se na něm teprve učím hledat a jsem doslova v šoku,jak někteří lidé reagují na Janu Brejchovu.Myslím,že Terezka měla dětství pěkné a nijak ji nepoznamenalo a rozhodně z ní vyrostla slušná žena,která ví,že být dobrou herečkou,což jsou obě,tak se to někde musí ošidit.Co bych za to dala,mít od obou autogram.Obě zbožňuju a přeju jim hodně společných chvil v lásce
  • Je Božská

    Paní Herečka Jana Brejchová je moje nejoblíbenější česká herečka a moc děkuji za její filmy, které mne vždy potěší. Přeju jí hodně zdraví a Slunce v duši. Je to typ herečky, která se netlačí všude jak ostatní porevoluční hvězdy... které všichni znáte a vidíte je ve všech tzv. filmových hitech, ale nic mi nepřináší. Ona má šarm, cit a kouzlo světovosti.
  • Jana Brejchová

    Milá paní Jano
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Jana Brejchova

    Uvodem se musim predstavit. Ziji v Kanade 40 let a jeste jsem nezapomnela na skvelou pani Janu Brejchovou. Prave jsem si objednala pres AMAZON film "Beauty in truble". Vsem, kteri o ni napisi neco neprizniveho, rada poskytnu komentar: vsude na svete se najdou blbci.
  • hudy

    Mazání

    Takže obdobně jako u několika dalších: Nebudu zde trpět žádné urážky, vulgarismy ani pomluvy! A to jak vzhledem k osobnosti, tak vzájemně mezi sebou, pokud chcete vyjádřit negativní názor, tak prosím, ale jen slušně!!! *13*
  • Datum narození

    Nevíte někdo, jak je to s narozením p. Brejchové? Všude se uvádí rok 1940, ale podle rozhovoru s M. Formanen byla jeho manželkou v letech 1951-1956. To by jí ovšem bylo 11 - 16 let, což je nesmysl. Nevíte, který údaj je špatný?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit