Přejít na výpis diskuzí

Jana Brejchová

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    Obdivujete ženskou, která se nepostarala ani o vlastní dítě. Odložila ho kvůli svému pohodlí a prospěchu, ubohé !!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Odložila dítě

    Jak ubohé, obdivovat ženskou, která kvůli vlastnímu pohodlí a slávě odloží dítě !
  • BREJŠKA

    VÍTE, KOLIK MĚLA BREJCHOVÁ CHLAPŮ. A TO MÍSTO TOHO, ABY SE STARALA O VLASTNÍ DÍTĚ. TO MUSELI VYCHOVAT JINÍ. *13* *13* *13* *13*
  • Re: Půvabná kráska

    Vy ji zbožňujete ? Prosím vás, za co ? Vždyť se nebyla schopná ani postarat o jediný dítě, které měla. Zeptejte se Terky, jak ta trpěla. Dodnes jí to takyy
    neodpustila a neodpustí.
  • Re: Půvabná kráska

    Lépe bych to nenapsal! To samé cítím i já.
  • Nej žena i herečka

    Po shlédnutí filmu Vlčí jáma jsem se do ní zamiloval a od té doby se to nezměnilo, jsme spolu téměř stejný ročník.
  • Jedna z Nej hereček

    Posílám moc štěstíčka a at se ji daří i po smrti manžela!!!! *14* *14* *4* *14* *14* posílám pac a pusu *3*
  • Půvabná kráska

    Víte je to apsolutne nejkrásnějěí žena na světě ze slavných osobností a to nejen vzhledem, ale i půvabem. Podle mého názoru ma mimořádné CHARISMA. Řeknu-li že ji miluju, bude to málo. Já ji zbožňuju. *4*
  • Kráska

    Paní Brejchová patří pochopitelně také k našim vynikajícím herečkám, jaké můžeme mít!!!Její osobitý talent diváky velice mile překvapí, ve svém řemesle je velice nadaná, odhodlaná!!!Má také velice krásnou dceru, která je také výbornou herečkou!!Vím, že paní Brejchová má těžké chvíle a trápení, ale i to se musí překonat !!Přeji jí mnoho úspěchů nejenom v její herecké kariéře, ale také v jejím osobním životě!!!!!!!!Tomáš Kiš
  • *1* *1* *10* *8*
  • *1* *1* *10* *8*
  • je dobra!!!!!!!!! *1*
  • je super

    je fakt dobra herecka,je porat krasna a pripada mi strasne mila,jako herecka je moje favoritka *14* jeji filmy jsou jedny z nejhezcich *15* a jeji dcera se ji hodne podoba hlavne podle oci. pripada mi skromna. je proste uzasna a super *4*
  • ahoj.myslim si , ze jana je skvela herecka je a bude a byla krasna, nejen zvenku ,ale i uvnitr. vzdycky mela cerne linky,coz ji hrozne sluselo aty jeji oci byly ,jak koralky. mam ji moc rada *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit