Přejít na výpis diskuzí

Janet Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NIC MOC, TEDA

    Madonna mi příjde lepší... navíc janet je hnusná jak noc.. ale nezpívá špatně *13* tímhle nechci nikoho urazit ..je to čistě můj názor
    • luuuca

      Re: NIC MOC, TEDA

      nechces urazit, ale urazils..hnusna?? a v kterych castech? je hezka, daj si cocky..
    • Re: NIC MOC, TEDA

      já Janet miluju ale nemyslím si že Madonna neumí tančit a navíc není škaredá jsou dobrý obě stejně bych řekl *3*
      • i4u

        Re: Re: NIC MOC, TEDA

        Madonna je divná, Janet je skvělá, ale Michael je nejlepší! ;-) Janet je fakt super, moc se mi líbí ten klip Scream, tak jim to fakt spolu sedne...njn bráška a mladší sestřička *3*
    • Re: NIC MOC, TEDA

      a nechtěj mě nasrat.....Janet je nejky zpěvačka!!!!!MILUJU JI *14* *14* *14*
    • Re: NIC MOC, TEDA

      Janet je nádherná a je hezčí než Madonna!!!a tak líp tancuje!!!!..Prostě Janet je skvělá a překrásná za to ta baba Madonna???..Ty její tance se na ní vůbec nehodí!!!MŮJ NÁZOR!!(blbečku z domečku)!!!!!!!!!!! *16*
    • Re: NIC MOC, TEDA

      Janet je krásná.
      A je strašně moc hodná!
      Miluju jííí *14*
  • Ahojkiiiiiiiiiiiiii

    Ahoj Janet.Chtela bych te poprosit o fotku s podpisem.Jestli mi ji posles tak ti budu moc vdecna.Tady je moje adresa:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Predem ti moc dekuju ŽANETA *3* *3* *3* *3*
    • Re: Ahojkiiiiiiiiiiiiii

      Ježiši miláčku,to ti je tak málo roků nebo seš tááák naivní!Za 1.sem se nikdy nepodívá(možná jo)ale za 2.nerozumí česky!!!!!!!Jinak nic ve zlým...Miluju těěěěěěěěě Janet *14* *14* *14* *15*
      • luuuca

        Re: Re: Ahojkiiiiiiiiiiiiii

        *15* *15* *15* *15* *1*
  • mrs_jackson

    Janet

    Jaaaaaaaaaneeeeeeeeet je super stejně jako Michael! *14* *14* *15*
  • LaToya Yvonne Jackson

    Jo Janet je dobrá.Má pěkná kozičky *1* .Ale stejnak je nej její brácha Michael!!! *14*
  • kiris

    Byla to sestra...

    ..krále popu!
    • Re: Byla to sestra...

      A MY TO ASI NEVÍME!!! *15*
    • pajka52

      Re: Byla to sestra...

      byla ??!! ona je jeho sestra... navždycky!!!

      :-)
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • příživnice

    Tahle dáma se proslavila svým jménem a odhaleným ňadrem. Možná je lepší herečka než zpěvačka, ale to co předvedla na pohřbu Michaela... nemám slov
  • anka6959

    vše nejky

    hodně štěstí zdraví ti přeju Janet *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • První český blog o JJ

    Navštivte první český blog o Janet Jackson na adrese www.janet-jackson.blognboard.com *4*
  • anka6959

    no tak

    no jak si tady tak pročítám tu diskuzi a padaj tady o Madonně že neumí tancovat a zpívat tak to musím souhlasit Janet je mnohem lepší a na to že jí je 44 tak i hezčí ja bych jí ani tolik netipla.a Madonna dělá jenom skandály už by se mohla krotit. *16* *16*
    • Re: no tak

      máš pravdu..janet je moc krásná..možná bych jí tipla tak na 35 možná míň

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit