Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postavu by jí mohli závidět i děvčata o 30 let mladší, může si dovolit nosit cokoliv, když na to má. Hodně zdraví !!! *14* *14* *3*
  • Nechápu, proč se tyhle postarší zpěvačky na starý kolena zbláznily a oblíkaj se do korzetů jako by jim bylo 20 nebo 30. Zesměšňujou samy sebe. Jinak paní Heidi přeju všechno nejlepší k narozeninám. A trochu víc rozumu.
  • Hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, úspěchů v pracovním životě a spokojenosti v rodinném životě k narozeninám *14* *14* *14*
  • Tak to mě se naopak moc líbí, jak to Heidi Ivetě řekla a má ve všem pravdu. A je fajn, že se našel někdo, kdo se jí to nebojí říct, přes to, že riskuje podobné komentáře jako ten od Jožky, která tvrdí, mimo jiné, že nikdy neslyšela od Ivety někoho pomlouvat. To je asi Jožka hluchá, protože Iveta nedělá prakticky nic jiného, než že na někoho hází špínu, lže, lituje se a myslím, že hodně lidí ublížila, především své matce.
    Iveta se nikdy ze dna zvednout nedokázala, vždy ji někdo tahal na nohy, ale ona zarputile na to dno zase míří. A ano, Boží mlýny melou, to jistě. I ty Ivetiny. *2* *3* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Je mi tě líto, že nejsi nad věcí a tak plná závisti a zloby. Od Ivety nikdy jsem neslyšela, že by někoho pomlouvala! Jsi jako Pilarová ta také pomlouvá Vondráčkovou Helenu a sama by se mohla stydět za svoje chování a to i v mládí, když Helena na sobě tvrdě pracovala, ona Pilarová, dělala lumpárny. A věř tomu "Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Vše se to každému vrátí!!!! Proto se Iveta dokáže vždy zvednout ze dna.
  • Ahojky Haidy prosim tě nějakým Způsobem jsem se dostal ti konečně psat tento vzkaz že ty jsi 2.nejlepší hvězda po karlu Gotovi protože ty jsi orpavdu úžasná a proto tě moc a moc poslouchám a fandím a chtěl jsem se zeptat jestli by byla ta Možnost se s tebou sejít v Ostravě přímo Osobně a nebo na nějakým Koncertu protože bych si s tebou rád popovídal protože ty jsi opravdu úžasná úplně skvělá víš?Heidy prosim pokud můžeš Ozvi se mi mi na Facebooku jsem tam jako David Poncza a nebo jestli můžeš napiš mi Email na Adresu david-poncza@seznam.cz budu strašně šíleně hodně hodně moc a moc rád když mi napíšeš něco moc a moc hezkého víš?A nebo jestli se mi můžeš ozvat Telefonicky na Mobil 604970348 tak taky budu moc a moc rád tak se měj hezky a věřím že se sejdeme na nějakém tvém Koncertu v Ostravě kde budu moct a moct být tak se měj a byl jsem se Zdenkem stím co jsi zpívala v divadle Antonína Dvořáka v Ostravě na Barvach a Duhach tak říkal že jestli budu s tebou v nějakém Kontaktu tak že tě moc a moc pozdravuje víš?tak jo tak se teda měj hezky a snad někdy to vyjde papa Davidek Poncza z Ostravy tvůj Posluchač.
  • Krásná HEIDY !
    Posílám mnoho pozdravů ze Severní Moravy!!!Přeji Vám samé úspěšné dny !!! fanda Jiří *3* *14* *4*
  • REZERVAČNÍ SMS ve tvaru REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    (INFO PRO REGISTROVANÉ DIVÁKY: V den přenosu se prosím dostavte na adresu Barrandov Studio, Atelier 2, Kříženeckého nám. 322 (zastávka MHD "Filmové ateliery"), Praha 5 Barrandov. Vstup do ateliéru je recepcí v pravé části budovy od 18:30 do 19:00)
  • POZOR! Buďte u toho! HEIDI JANKŮ máte také možnost vidět naživo a ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS (více info zde): http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace nebo také e-mailem na divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme. Mimo Heidi také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • V pondělí 20. února uvidíte Heidi Janků v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro ni můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 7 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • Dobrý Den.Přejí Vám Paní Heidi všechno nejlepší k Vaším narozeninám co jste měla včera.Andoni (53)
  • Milá Heidi
    Přání k dnešním 49.narozeninám všechno nejlepší!!!!!
  • Grüezi Heidi ! Úplnou náhodou jsme se dozvěděli, že zítra budeš slavit 49. narozeniny a tak Ti přejeme hodně dalších privátních i uměleckých úspěchů. Možná si na nás už nevzpomeneš, ale jezdili jsme se dřív (asi tak do roku 1996) do chatové oblasti na Všemině. Zažili jsme tam s Tebou, Ivošem a Radkem Ž. spoustu legrace a rádi na to vzpomínáme. Srdečné pozdravy Tobě a Ivošovi zasílají, Branko + Věra Menšíkovi, CH-8051 Zürich, Švýcarsko.
  • Leskovec

    V leskovci nad Moravicí byla bezva !
  • Re: všecno nej

    Dnes 13.12.2010 jsem jí slyšel poprvé zpívat naživo na vánočních trzích v Praze 5 na Smíchově. Bylo to překrásné. Ani by mě nenapadlo, že je o 10 let starší než já. Je moc krásná a její hlas se mi velmi líbil. Takový příjemný optimismus a pohoda. Jen tak dál...
  • janikoz

    všecno nej

    Všechno nejlepší *14* *3*
  • přání

    Milá Heidi
    Přání k dnešním narozeninám a přání
    všechno nejlepší!
  • replay.girl

    Re: cusik

    ja taky hahahahha laskooooooooooooooooooooooooooooooo oooooo *15* *15*
  • replay.girl

    cusik

    cus lidi co delate?? ja nic jenom sedim a koukam,,davam si speka
  • Heidi Janků

    Milá Heidi
    Blahopřání k narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit