Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILUJU JAREDA

    Upe nejklásnější klasavec na světě :-* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *1* *1*
  • Film - Jared

    Ahojky, prosím vás, nevíte někdo, kde můžu sehnat titulky (samozřejmě s Jaredem) k filmům: Basil, The Last of the High Kings a Cool and the crazy. Já už jsem bezradná *9* *9* *9*
  • Muci

    *14* Jaredek je zlatíško nikdo hezčí není neš on *14* *14*
  • ???

    Ahoj, neví někdo jak se můžu stát součástí Echelon? Kde a co a jak pro to musim udělat? Byla bych vám mocinky vděčná, kdyby ste poradili. Děkuju moc...
    • Re: ???

      Na Facebooku skupina Czechelon. Určitě se přidej, ať je nás víc. Čím víc lidí, tím líp :)
    • bellinka

      Re: ???

      Jak to jako myslis?..normalne na FB se zapoj do Czechelonu...i na Twitteru je...proste vsude...ale myslim si ze na FB je to nejlepsi..nodne holki jezdej na koncerty... zrovna se chystaj do toho Španělska, takže určítě to zkus na FB!
  • dolpy

    Ten nejlepší

    Ten nejlepší z nejlepších. Jeho písničky nemají chybu - jsou plné energie a vždy mě dostanou do skvělé nálady. A pomalé a smutnější písničky jsou dokonalé, plné citů. A jeho herecké výkony? Výborný herec. Výborný zpěvák. Bezkonkurenční.
  • NENÍ NA KLUKY!

    A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ NA KLUKY'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!§TO SI MYSLÍ JEN FAKT VELKÝ LAMY!!!!§ *9* *9* *13*
    • Re: NENÍ NA KLUKY!

      souhlas ten kdo to rika tak je sam na kluky i kdyz mozna se tem kdo to rikaj tak se jim libi no nic proste souhlas neni teplej *7*
  • l.enik

    Vánoce

    Ahojky lidičky,přeji vám všem krásné a poklidné Vánoce.Mějte se krásně *4*
  • :-)

    *3* *14* 10. místo v Top 10 zpěvácích. *14* *3*
    • Re: :-)

      *9* No tak už není 10. *9*
      • l.enik

        Re: Re: :-)

        Ne teď je 9. *1* *14*
    • pavlusha

      Re: :-)

      Já bych mu dala první místo *14* *14*
      • l.enik

        Re: Re: :-)

        souhlasím *14*
  • Jaredek

    Jako Héfaistion neměl chybu.Zahrál to moc hezky.Ale je škoda,že o něm víc nepíšou,protože si mÿslim,že ted hodně vylezl na světlo a stává se zněj moc dobrý herec s velkikým nadáním.Zvláště v Requiem za sen to zahrál moc hezky. Je prostě dokanalý a nadaný!!!!!!!!!!!
  • Až do konce... :)

    Mě se Jared taky strašně líbí!!!
    Viděla jsem ho ve filmu Úkryt,Alexandr... a Obchodník se smrtí a v každým z nich umřel.Už mě to pěkně štve.Nevíte někdo,ve kterým filmu hraje až do konce? *9* *9* *3* Odepište mi sem pls...Díky zatim
    • l.enik

      Re: Až do konce... :)

      Ve filmu Co si ušít do výbavy *1* tam se mihne na 3 min a zase zmizí *9* (ale za to mu to tam moc sluší *14*).A v Zavraždění Johna Lennona.A myslím že ani v Rekviem za sen neumře ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit