Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Bednář

OSOBNOST 19.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro nej....kraaaavu

    Tak zaprvi..pride mi ubohost ty kaco...se hadat kdo ma vic a min titulu...kdyz nemas nic jinyho co vytahnout tak radsi zalez..a uz nevylejzej...a co sem vubec lezes..kdyz ti to tady nevyhovuje..tak di nekam.....jinam...dilko...
  • jeee...

    prosimte todle uz je ubohost hazet sem tituly....ja se nezajimam minulosti ale pritomnosti...a co bylo a nebo kolik toho bylo my je celkem jedno...a hlavne u sparty..nejsem typ fanouska kterej urazi ostatni tymy..vis ted uprimne...je mi te lito... *9*
  • :D

    nooo jooo a ty se zamysli nas tim kdo ma kolik titulů, kdo má lepší % výher v derby atd atd.... *8*
  • ..

    jo jasne..treba tam..mela by ses spis zamyslet kde ste zkoncili vy jak v zakladni casti tak v play off...bejt tebou tak zavru hubu a drzim krok... *5*
  • ehm....no

    a kam ??? třeba do šaškárny neboli O2(opět druzí?)
  • Bože můj

    za 1 "cože"se píše dohromady...za 2 máš komplexy co??a jestli ti vádí že sem řekla že je hezkej tak přijd a řeknu ti to do očí..tak přijdeš??
  • CO ŽE???

    eh...kdo to sakra je?? nepochopim jak muze nekdo rict ze je hezkej je to drzka sveta asi neco jako duda ale na neho nikdo nema.....hehe.... *8* *8* *16* *16* *10* *10* *13* *13* *7* *7* *9* *9* *9*
  • nej!!!

    Jarda je moc dobrej hokejista...zvlast ted perli....a navic je i hezkej...
  • fujky

    jako nic proti němu a ostatním komu se líbí ae já nechápu co na něm lidi vydíjou. on je hnusnej a vypadá mno stršně a ta jeho červená plet vypadá jako kdby vylezl se saouny či co, je NESYMPATICKEJ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit