Přejít na výpis diskuzí

Jaroslava Obermaierová

OSOBNOST 20.12.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní herečko Jaroslavo O.,
    přeji Vám moc zdravíčka a pohody.
    Brzy se dejte dohromady, ať Vás to moc nebolí.
    V Ulici hrajete opravdu skvěle, mám Vás moc ráda.
    Sleduji Vás na obrazovkách hodně dlouho.
    Měla BYSTE DOSTAT NĚJAKOU CENU ZA NEJLEPŠÍ HEREČKU STOLETÍ.
    Hrajte dál. Jste skvělá.
    S pozdravem Petra V.
  • Každý herec hrál někoho - myslí vám to vůbec?Chtěla jsem psát dál, ale hnup stejně nic nepochopí. *6*
  • je dobrá herečka, v ulici mě fakt s Lumírem baví,nebýt tam těch dvou,tak je seriál nudný
  • Tak to jsem rád.že Jeník nemá přátelé. Ani se nedivím!
  • Jeníček má asi přátelé.
  • Milí Jendo. Zkusil jste psychiatrii??? A nebo nesoudit. Nesud a nebudeš souzenej. Jeníčku, zamysli se sám nad sebou a pak můžeš soudit. Je mi tě líto!
  • Chtě bych popřát Paní Obermaierové k svátku hodně štěstí, hlavně zdraví, aby byla štastná a spokojená Vše nejlepší Paní Herečko!
  • Nechápu, proč jim nedáte pokoj! Nic o jejich soukromém životě nevíte! Paní Obermajerová je super.
  • Herečka silně spojená s komunisty, hlavně major Zeman
  • Poslední dobou moc namyšlená stará dáma.Vyjadřovat se takto o zesnulé p.Hanušové je neprofesionální a prostoduché.
  • Výborná herečka ....a ještě přidávám pochvalu.... Kdo pomáhá opuštěným zvířatům dávám palec
  • Ty p... co to píšeš za bláboly. Sám si úplnej odpad. Promiň nemůžu tě srovnávat s dámskym přirozenim protože to je narozdil od tebe užitečné ústrojí....
  • Vy musíte mít hodně nízké IQ :-D
  • vyborna herecka. Nejlepsi film : Kladivo na Carodejnice
  • Strašidelně nesympatická ženská. Samo o sobě vypovídá fakt, že vzala roli manželky majora Zemana. Soudružka s rudou knížkou hrající lidský odpad jak za totáče, tak teďka.
  • Přijde mi docela neadekvátní tu někoho nazývat nulou. Uznávám, že dotyčný, který takto okomentoval Jaroslavu Obermaierovou nemá v hlavně úplně jasno a jeho " email " jak zde zmiňujete bych považoval spíš za chuť se zviditelnit.
    Každopádně mi přijde celkem o ničem, když se tu dohaduje banda lidí a píšou o sobě, že jsou slepice a nuly - když se všichni skrývají za anonymy.
    Jaroslava Obermaierová má za sebou dobrou hereckou kariéru a v naší zemi je uznávanou herečkou ať už kvůli nynějšímu seriálu TV NOVA - ULICE, nebo různé filmové tvorby. Každopádně si myslím, že zde není potřeba vytahovat své subjektivní pocity jako pan anonymní krtek. Pokud máte všech deset pohromadě, necháte si své hloupé poznámky pro sebe i na veřejném chatu, kde mají možnost vyjádřit se naprosto všichni.
    Michal C. *3*
  • Paní Obermaierová je sympatická paní,moc příjemná a taky hezká
  • Renysek12
    Co když nemá emailovou adresu...?
  • Pane KRTEČKU!
    Musím reagovat na váš mejl a odpovědět vám, že vaše urážející a přiblblá otázka, zda je ve skutečnosti paní Obermaierová slepice ???!( ... cituji vás ..) je vrchol drzosti !!!! Co si to dovolujete ???? Co jste v životě dokazal vy ???..... a musím vás Krtečku ujistit, že ve skutečnosti je to úžasná a velmi vzdělaná a moc milá dáma !!!! Jedna z nejlepších hereckých ikon v naší zemi, je to herecká legenda našeho hereckého světa , naší divadelní scény, což vám určitě zjevně nedošlo a nic neŕíká, vy nulo, tak přestaňte urážet, když sám jen nosíte kalhotky a rýpete se v hlíně Krtečku a evidentně v hlavince nemáte nic! Popřemýšlejte, to vám dêlá dobře někoho urážet ??? Gabra
  • PROSÍM MŮŽETE ZVEŘEJNIT VAŠÍ EMAILOVOU ADRESU PANÍ OBERMAIEROVÁ, ráda bych vám napsala a nikde nemohu sehnat vaši emailovou adresu na vašich webových strankách, prosím neznáte ji někdo. Děkuji a hezké dny. Gabra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit