Přejít na výpis diskuzí

Jay-Z

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hi

    Jay, je borec, je úplně nejlepší, je to king, master, prostě Bůh *4*
    • Re: hi

      co to je borec?
  • Nerikam ze je muj ale rikam vam ze mu fandim a je pro me jeden t nejlepsich
  • ROC-A-FELLA

    Jay-Z a jeho vlastní label Roc-A-Fella Records. Jo ten nápad na projekt Collision Course byl super. Mam ten live koncert na DVD i na celém CD jsou dobře remixované songy Jay-Z & Linkin Park,i když jich je jenom 6. Jo toho Chestera od Linkinu taky nemam rád je to uječený debil. Nejlepší na celém projektu je Jay a Mike Shinoda. Jay-Z pak pomohl s prodkcí Mikeovi na projektu Fort Minor, takže Mike už z od Linkinu definitivně odešel. udělal dobře *5*
    • Re: ROC-A-FELLA

      je to zraged a cely linkingpark
    • Re: ROC-A-FELLA

      no myslim že seš mimo mísu*9*...chester je ten komu se nikdy nevyrovnáš..i když třeba ani nechceš...až dokážeš to co on...mluv on něm takhle...jo a mikeovi sice jay-z pomohl s fort minor,to ae neznamenalo že odešel od linkinů...to fakt ne...trochu se zamysli nad tim co píšeš...esi to umíš *3* *1*
  • your write hes the best and he have good songs
  • all

    ppresne on neni zpevak
  • jay-z zkazil linkin park,chudak chester,malem odesel,a to jenom kvuli nemu!!!hovado,ale jinak ma docel apekny pisnicky,tak treba napriklad la la la,to je bombova pisnicka!!!ale docela se mi i libila numb/encore,ale ty ostatni se mi uz vubec nelibi,protoze tam vetsinou zpival jenom jay-z a chesterovi nedal prilezitost ani na hlasku!!! a to me docela stve?proc je nekdo takovej a mysli pri tom jenom na sebe,pritom ty pisnicky byli oficialne linkin park!
  • Jay-Z is the best of all and you are stupid!!! I love him *14*
  • Jay-Z je nejlepší rapper. Velmi se mi líbí písnička Holy Grail nebo i 99 Problems. Ráda bych šla na jeho koncert. Myslím si, že spolu s Beyoncé tvoří nejlepší pár and I love OTR.
  • Všechno nejlepší k narozeninám :DDD*
  • Otec Beyoncé,mám ho velmi ráda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit