Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Lawrence

OSOBNOST 15.3.2012 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prajem všetko najlepšie pre super talentovanú herečku, Happy birthday Jenifer,
  • vše nej katniss :D :D si skvělá jennifer *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Katniss :)
  • Jennifer je super herečka, má nejlepší filmy ale blonďaté vlasy jí moc nesluší lepší jsou tmavé jako v Hunger games
    • Moje slova:)) Ale když se jí to tak líbí tak proč ne *3*
    • Ano souhlas ještě ty krátký- no hrůza! Nejlepší by byly dlouhý černý!
  • Nevím..zrovna v Hunger Games se mi nelíbila, ale její ostatní filmy/ role neuvěřitelně žeru. Trochu mě mrzí že se nechala ostříhat. Měla krásný vlasy.
    *2* *2* *2*
    • Ano, s tím souhlasím. Velmi jsem se divila, že na i na tý profilovce měla krátký vlasy. Teď jí to moc (nebo spíš vůbec) nesluší. *7*
  • *4* Jennifer je nejlepší herečka na světě. Jennifer je číslo 1. v herectví a hraje v nejlepších flmech :)
    • ?
  • *4* Jako herečka je nej ze všech kam se hrabou ty naše české.....Je krásná hraje v Hunger games ten film je nej.Pořát ji sliším i když se na ten film nedívam.... . Jennifer je nejlepší na světě
  • You are amazing !!!
  • Endru
    JENOM TI CHCI napsat co si myslím vůbec se nehodíš k Nicholasovi protože seš krásná a von je ubožák a na tvoje filmy nemá a nebude mít si moje láska jediná rozvedl sem se kvůli tobě z mojí holkou a neber to špatně ale že tě mám hodně moc rád a miluju tě doopravdy *14* *3* ozvi se
    prosím
  • nejlepší herečka na světě a hunger games jí to opravdu s Joshem sekne *1* *1* *3*
    • Ja chcem aby jennifer lawrence bola s joshom hutcherson

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit