Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Lawrence

OSOBNOST 15.3.2012 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší herečka na světě a hunger games jí to opravdu s Joshem sekne *1* *1* *3*
  • koukni se na sebe :)
  • Herečka super, modelka hrůůůůza *3*
  • Je to najuzasnejsi clovek *14* jej humor a jej talent *14* *14* *14* *14* Herecka s velkym H *2* *2* *1* zboznujem ju a ked niekto povie opak zacnem hryzt :**********
  • v některých scénách v Hunger Games, vypadala trochu jako ta Prue z Čarodějek :D... myslím že se ta herečka jmenuje Shannen Doherty...! ale je to super herečka ;)
  • cherry1
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ JENNY nebo spíše nejlepší herečko a osobo na SVĚTĚ.23!!!!! *15* *14*
  • cherry1
    je to ta nejůžasnejší herečka na světě.jako jediná si ze sebe umí udělat srandu,a toho Oscara si doopravdy zasloužila mam ji moc moc moc ráda. *3* *14*
  • to je asi jediná celebrita,která je normalní: nechová se povýšeně,neni vyhublá a chová se jako normální člověk..mám ji ráda *3* *3*
  • NERANDÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I v jednom rohovoru řekla , že nerandí - ona chodí s nějakým Nicolasem :D Nebo tak něco - v popcornu píšou poslední dobou strašný kraviny !! ale tohle by mi ani nevadilo ...
  • On někdo psal, že je tlustá? *8* Mě se tohle na ni právě líbí. Jakou má postavu *4* Což je takovej bonus k tomu jejímu hraní *1*
  • Jo, velmi věrohodný časák *7*
  • Noo v POpcornu psali že se robb pattinson rozešel z kriss ,jelikož jí už nevěří.A teď randí s Jen...Moc jim to přeju *4*
  • moooc jsem jí držela palce na toho Oscara a vážně si to zasloužila - je to nej. herečka na světě !!!!
  • cherry1
    už se těším na Hunger games: catching fire a na Serenu. *4* *14* *14* *14* vííííííííííííííííííííí *4*
  • Moje řeč,Bizbam... *6* *1* Stále stejná :D
  • ako si ako dala do poriadku postavu? predtým ju mala ako zlú? ako že bola predtým tučná? je stále rovnaká ... ani tučná a ani vychudnutá ... stále rovnaká
  • Je krásná...Není typická vyhublá hollywoodská herečka.Tahle holka má krásný ženský tvary,nádherný oči a celý obličej.Pro všechen zahraniční bulvár i ten náš:Jennifer tlustá není!Jen nemá 50 kilo i s postelí a je krásná,protože je,jak se lidově říká "krev a mlíko",takže si ty vaše poznámky nechte!Thanx... *1*
  • Pridal by som ešte filmy The Poker House a Winter's Bone - ktorý sa mi obzvlášť páčil a čaká nás The Silver Linings Playbook, Serena,...

    Dosť na sebe maká, obdivujem ako si dala do poriadku postavu.
    Kočka nám toho asi ešte veľa predvedie, úprimne sa teším na jej ďalšiu tvorbu...
  • vse nej k narozeninam *3*
  • Jako samice moooooooooooooc fajna *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit