Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday

    Vsechno nej k narozkam *14*
  • destiny

    Tak do toho praštil.

    Jensen Ackles do toho praštil se svou dlouholetou přítelkyní Danneel Harris. Stalo se tak tuto sobotu (to jest 15.5.2010) v Dallasu

    Přeju jim tímto hodně štěstí do společného života.
    • jackieq

      Re: Tak do toho praštil.

      JJ hodně štěstííííí *3*

      Lidičky pokud chcete vidět ty dva spolu, myslim jako Jensena a jeho PANI *1* ve filmu, tak se jukněte na Ten Inch Hero, ale to určo všici víte - já jen že mě to (mile) překvapilo, když jsem zjistila, že tam hrají spolu *1*. Slušinká jim to! *1*
  • lucynkaaaa

    Autogram

    Ahojky lidi chtěla bych se zeptat jestli jste někdo nezkoušel posílat na ty adresy co jsou zde uvedené žádost o autogram. A jestli ano jestli byla odezva či nikoliv. Kdyby jste někdo mohl a měl zkušenost ozvěte se mi na e-mail :Losova.Lucie@seznam.cz. Díky moc. Jensen je nádhernej prostě boží. :-)
  • tatkova

    Narozeniny

    Všechno Nejlepší k narozeninám. *14* *8*
  • zdenicka001

    BEST!!

    Nejlepší hrec, který existuje!!! Já ho prostě miluju!! Je naprosto skvělej a naprosto krásnej!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lovci duchů

    Je to boží herec a šíleně jsem si ho zamilovala v roli Deana v Lovcích duchů :)
  • Happy Birthday Jensen! *2*
  • Je úžasný a dokonalý a moc mu to slušelo ve Smallville a v lovci pokladů mu to také sluší
  • Je prostě úžasnej. A nejlepší je v Lovcích duchů.
  • Ashlee

    Souhlasím s tebou.I LOVE YOU *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší