Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Irons

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ

    Jeremy má dneska opravdu vééélkýýýý den. Slaví náádherných 59. myslím, že mu za všechny můžu popřát všechno nejlepší, hlavně lásku a splněná přání, štěstí a dobré přátele a taky kupu fandů, jako jsme my.
    Poslala jsem mu i malované blahopřání, doufám, že se pochlapí nějakým pěkným čerstvým autogramem, určitě ho pak na netu vyvěsím a dám vědět, až to dopadne.
    tak ještě jednou všechno nej nej nej... *14* *14* *14* *14* *14*
  • budu žárlit

    Teda, jak tady čtu ty příspěvky budu asi žárlit *5* . Já ho zbožńuju už asi od patnácti, letos jsem mu poslala i blahopřání k narozeninám. Příští rok ´bude mít kulatejch kráááásnejch šedesát *14* . Muži jsou jako víno: s věkem zrají a o něm to platí dvojnásob. V Království nebeském, Eragonovi, Alžbětě I. byl na prosto dokonalý a za mlada? Gynekologové dvojčata jsou v jeho podání dokonalá. Vzpomenu si na to vždycky, když si jdu pro prášky *14* *14*
  • Jedinečný

    Jeremy Irons je ten nej nej nej už od té doby, kdy jsem si ho všimla ve Smrtonosné pasti 3. To bylo poprvé, co jsem nefandila Bruce Willisovi a dodnes si myslím, že na konci měl umřít někdo jiný *15* Od té doby jsem viděla snad všechny filmy, na kterých se kdy podílel a co jsou u nás k vidění a k sehnání a mohu říct, že nevím jediné: Kde, sakra, byl, když jsem se vdávala?! *14* *14*
    • Re: Jedinečný

      Blbko!!!!!!!!Tam vůbec nehrál!!!!!!!Udělej si pořádek v mozku,hahahaha.......... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5*
      • Proč někomu nadáváš, On ve smrtonosné pasti hrál, udělej si sám pořádek v mozku. *16* *9* *16* *9* *8* *7*
      • Re: Re: Jedinečný

        když tam teda nahrál, tak prč je to napsaný v jeho filmografii?!
      • Ale no tak

        Když neumíš používat mozek, tak se zeptej strejdy gůgla, aby se Ti tu všichni neřehtali *15*
  • jeremy

    naprosto absolutne nejlepsi herec na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! libil se mi ve vsech filmech v eragonovy jsem si ho zamilovala.skoda ze zemrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mohl byt ve 2 a 3dile zelezna maska nebyla spatna ale dali mu malo prostoru! *9* kupecbenatsky...no,jako film se mi to moc nelibilo ale on a al pacino to hrali dobre.me je 13 a holkam v mym veku se libi deep,bloom..ale ja nesoudim podle vyhledu ale kvality.nerikam ze je deep a bloom spatnej ale jeremy je proste nej odepiste mi svuj nazor a prosim kolik vam je *4* diky
  • super!

    mě se teda líbil v lolitě!!!byl super .perfektní!!!!a jako on je charakterní herec podle mě.líbí se mi jak hraje a zamlada musím uznat byl fakt kořen!!!! *14* *4* *4*
    • Re: jak zamalada?

      Jak za mlada? On je kořen pořád *14*
    • Re: super!

      naprosto souhlasim *4* *15* *14* *14* *1* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *14*
  • the best

    Naprosto nejlepší herec na světě, zvlášť v "muži v železné masce" a v "Eragonovi" byl ÚŽASNEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *3*
    • Re: the best

      plne soulasim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15*
  • Jeremy

    Naprosto uhrančivý!!! *5*
    • Re: Jeremy

      plne souhlasim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit