Přejít na výpis diskuzí

Jiří Langmajer

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Langmajere, víte o tom, že máte v Praze dvojníka? Již několikrát se stalo, že od něj lidi žádali autogram či ho oslovili Vaším příjmením. Zdraví Vás Miluše :o)
  • jirka

    Vše nej k naroskám. ať už to máš všechno za sebou. myslím na tebe!
  • Jiří

    Já ho mám moc ráda a taky jsem kvůli němu brečela, že ho manželka vyhodila z bytu. Je mi ho moc líto. *9*
  • Re: Autogram

    stránky snad ani nemá, ale zkus mu napsat do divadla - teď je v Hybernii v muzikálu Baron Prášil
  • elousika

    Autogram

    Ahoj. Prosím Vás, nevíte někdo o nějakých jeho ofico stránkách? Chtěla bych jeho fotku s podpisem jako dárek k narozeninám. Děkuju za odpověď *3*
  • Re: Jirka a zpěv

    a nevíš,kde by se ta písnička dala sehnat?
  • Záporák

    Krásnej chlap, ale já v něm pořád vidím jen ty záporáky :)) Ale hraje je neskutečně přesvědčivě, až bych málem uvěřila, že je to vážně takovej lotr *5* *5*
  • zizinka13

    narozeniny

    všechno nejlepší
  • přání

    Milý Jiří
    Přání k narozeninám a všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí a
    a dobré pohody do dalších let.
    *4* *4* *4* *4*
  • Jirka a zpěv

    Jirka nazpíval duet se skupinou Kečup a to píseň Pouta. Mě se velmi líbí, co vy na to? *3*
  • Jirka

    je nejlepší jako Hruska v Ordinaci,jako Jack rozparovac,jako profesor v Draculovi nb jako Ruppert v Adela jeste nevecerela....tj jedno je skvelej s Pavlou jim to slusi doufam ze jim to vydrzi..a z rozhovoru co vim je to skvely clovek se smyslem pro humor...a je mi ho lito protoze sam priznal ze ho mrzi ze si o nem ostatni lide mysli ze je arogantni kvl roli v Ordinaci...ae ja myslim ze je to bezkonkurencne nejlepsi herec <3 *14* *4*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k třiačtyřicetinám.
  • barusenka

    Barbora Růžičková

    Jiří Langmajer je překrásnej a v ordinaci umí hezky to hrát seš super mtmr,jen tak dál.. *14* *14* *3* *14*
  • Oidipus

    tak sem vcera byla v divadle Pod Palmovkou na predstaveni Oidipus ... Jiri Langmajer hral hlavni roli Oidipuse, jeho hereckej vykon byl opet naprosto luxusni vybornej moc se mi libilo jak hraje vyslovuje ALE vzhledove vypada jak vyžilej feťák ... málem sem ho nepoznala, jak hodne zhubnul nevypada vubec dobre-propadle oci vylejzaj mu licni kosti nozicky jak paratka bricho propadly jak z Dachau ..no proste CHLAP nikde.. trochu me to zarazilo driv byl chlap k pohledani .. ono taky asi vsem zhubnout nesvedci
  • buginne.22

    Jirka!

    podívejte se na intimní zpověď Jirky na streem.cz, je to pecka! Obdivuju ho nejen jako herce, ale jako člověka! I přes to všechno, jak ho bulvár a lidi odsuzují, u mě bezpečně boduje!
  • Dracula

    V muzikálu Dracula je prý jako šašek/sluha/profesor moc dobrej. Docela bych stála o to, aby až na Draculu půjdem, sem tam měla právě jeho, protože jsem na to neskutečně zvědavá *1* *1*
  • Pan herec

    Jako Kean vynikající, jako člověk - normální zdravý chlap.
  • Soukromé pasti

    Moc se mi líbil v jedné části Soukromých pastí. Těm kterým to uteklo doporučuji online archiv TV Nova - http://archiv.nova.cz/
  • mrzimor

    Re: skvělej

    No jo,jako Cassidy byl bezvadnej *14* *1*
  • ...

    Jiří Langmajer...muj oblíbený herec s L.P ve zdivočelé zemi měl sice špatný konec,ale hraje všude dobře..copak je to za vojáka...pravidla lži..apod...Teď v ordinaci hraje trošku "hajzlíka" ,ale to se snad srovnáá *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit