Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pehe

OSOBNOST 28.10.2010 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč Vy jste se do tohoto státu vrátil ? Abyste jej jenom pomlouval ? Kdyby všichni utekli zbaběle jako Vy, tak tu všude byli Rusáci a nikdo by se neměl kam vracet. Ale chápu, za mrzký peníz (dolárek) se dá dělat možná i prostituta
  • Vážený pane doktore,
    svou úvahou o možné opětné kandidaduře Miloše Zemana jste "kopl do konvalinek" - a ty zavoněly. Ta diskuze k článku,to je žumpička, co?
    Myslím, že jste uhodil hřebíček na hlavičku. Bude-li Zeman kandidovat, bude zvolen. Podle jednoho (možnám i více průzkumů) je 67% našich občanů diváky televize Nova a Troškových filmů. Zdaleka se nemusí vydat k volbám všichni a Zemana zvolí i podruhé. No a ta zbývající, navíc nejednotná menšina, si může jít stěžovat třeba na lampárnu.
    Já, podobně jako Jiří Kodet v Pelíšcích, každý rok říkám, že - ze zdravotních důvodů - už Miloš vánočku ne Hradě letos fasovat nebude - a také mi to nevychází.
    Srdečně zdravím

    J.J.
  • Bude mi 75 let a co jsem v této republice už zažil je na zvracení. Kdysi jak jsem byl mladý tak jsme zpívali tajně,protože komunisté za všechno zavírali co bylo proti ním, až k nám příjdou chlapci z USA tak bude nám hej... . Tak co vlastně chtějí tito lidé chtějí.Tady unás byl takový režim jako třěba v Číně v Korei a podobně. Po válce uchopili komunisti násilně moc a tuto republiku se zbrani přepadli v roce 1948. A kdyby nebylo USA tak bychom umřeli hlady. Je třeba něco znát a vědět co se tu dělo. Nepsal bych anonymně, ale neumím se přihlásit. A konkretně k cestě pana prezidenta do Moskvy, ale za koho padli ti co položili životy? Přece za Moskvu. *16*
    • Pane Haubere,

      říká se "Čím starší, tím ::::" No vždyť Vám to určitě tatínek za mlada taky říkal když jste bl.bnul. Tak si to v makovičce přesypte a "Chlapce Jůů es éééj" k nám nevolejte.
      Co umí ukázali v pětačtyřicátém při cvičném bombardování Prahy, Plzně, Budějovic a dalších míst, které pak zdůvodnili chybou navigace.
      Pokud zde rozpoutají 3. světovou, tak již nic zdůvodňovat nebudou.
      Nebude komu, ani Vám, který za 75 let svého života nic nepochopil.
      Tak si udělejte pořádek v hlavě a raději, abyste se neztrapňoval mlčte.
      Jasný ???
      • Prosím vás,držte hubu vy přiblblej komouši.Kam to vítězná mocnost od druhé války
        dotáhla.Leda tak do pr...
      • Proč se nepředstavíte? Co vlastně chcete? O co Vám jde? Vždyť před válkou a po válce bylo všechno amerícké, pak přišli v roce 1948 rudí ´dábli a přepadli naši republiku a rozkradli co se dalo. V roce 1953 byla tak zvaná politická měna aby se zjístilo kolik má narod peněz. A táto měna nás prohání dodnes,vy o tom zřemě nic nevíte? Nebo jak se zakládali JZD,lidé stříleli zvířata a pak sebe.Proč jsme nepřijali Mashaluv plán? Jestli o tom něco víte? Nevycházejte s této doby ale z doby před komunistama tam to začlo. Víte proč rusové nebombardovali jiné státy? Proto,že neměli letadla!Pokračujem příště. Jasný???
  • nEDÁ MI TO,ABYCH NEMUSEL NAPSAT,Že vetší politolog.debil než je Pehe se snad nemůže najít,je jen škoda,že jej dobře paltí Právo,možná by mu předčasný důchod prospěl aby neurážel!!!!Stan.
  • Pane Pehe přestaňte už s tím oblbováním tohoto národa,sbalte si své švestky a odjeďte natrvalo tam kde vás vyškolili a odkud vás platí. Než odjedete představte nám prosím tu vaší univerzitu a jmenujte hlavně ty vaše spolupracovníky-zaměstnance NewYork univerzity ať víme se kterými zaprodanci jste šířili lži podle pokynů pana Šapitó.
  • Pane Pehe, takových lidí jako je Miloš Zeman bychom si měli vážit a ne na něj plyvat!
    EU je naprosto nechopná organizace a pokud bychom se měli dnes rozhodovat o vstupu do této organizace, rozhodně bych řekl ne.Neumíme si chránit naše hranice Šengenu,tak ám nezbude nic jiného, abychom si začali chránit hranice své.
    Jsem strašně rád, že nevyhrál prezidenstké volby Šlafenberg, to je poklonka západu.
    Ať žije Zeman! A ty naše sdělovací prostředky by se měly stydět!!!!!!!
  • Vážený šmoku!! Budte tak moc laskav a přestante si brát prezidenta republiky do své nevymáchané huby. Děkuji
    • ano, pane Pehe, neberte si pana prezidenta do úst, raději se podívejte zde, co řeknete k tomuto svědectví? https://www.youtube.com/watch?v=ko-ic--FcnM
  • Pehe,vy jste největší blb.c,který plodí ty svoje nesmysly.Je viděť ,že jste dělal pod Havlem stejný blb.c.Lezete USA do řitního otvoru,podle Havla.FUJ... *7* *8* *9*
  • Jmenuji se Jaroslav Hueber,bydlím v Ostravě. Pocházím z rodiny kterou komuninsté zničili. A tito anonýmové co se tady negativně vyjadřuji vuči Vám,by se měli představit a ne seschovávat. Je vidět jaké mají svědomí.Jestli by bylo možné chtěl bych se osobně sváma sejít. Moc a moc zdravím. Můj E-mail jahue@seznam.cz
  • P. Pehe,
    Česko by si mohlo přát vítězství Merkelové v době, kdy začne myslet a přestane podřezávat větev pod sebou a celou Evropou v oblasti bezmezného upřednostňování migrantů před vlastními občany Evropy. Pak nás budou zajímat další věci.
    Nevím, co je špatného na rozvíjení obchodních vztahů s Čínou, když tyto vztahy rozvíjejí další státy. Ale Česko se asi musí nejdříve dovolit, že ? Ale to už tady bylo za bývalého režimu. Potom nechápu, proč se stále Ti velcí demokraté ohánějí suverenitou států, když ji smí užívat jen pokud je to v souladu s politikou EU, potažmo "velkého bratra", jiná alternativa je nepřípustná. Je cosi shnilého ve státě Evropském, když má stále více subjektů této skupiny odpor proti direktivě z "centra" a snaží se jednat právě suverénně v zájmu svých občanů, což se zřejmě nesmí.
    Pisálkové jako Vy těžko umlčí masu nespokojených občanů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit