Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schelinger

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mlaďák

    Ahoj, ač mi táhne sotva na 24 a jsem tak říkajíc mladej zobák. *1* ... Jirka byl jeden z nejlepších, ale myslím si, že je i spostu dalších zpěváků, třeba Karel Kryl, káždý zpěvák je něčím jedinečný. A pro mě osobně měl Jirka nenahraditelný hlas. Po svém Tátovi jsem zdědil jeho LP desky a CD a je to pro mě jedno z nejcenějšího co mi zůstalo.
  • Škoda dobrého člověka

    Dnes je to ,už 27 let od Jirkovo smrti.Jeho skladby jsou pořád v naších srdcích a jinak tomu nebude.
  • Jirka

    To jsem rád,že je tu cvrkot.Dlouho jsem tu nebyl.Jirka by mněl za pět dní 57 let a Zemětřesení by bylo album považováno dnes již za klasiku.Tam bylo to co vám chtěl hudbou říct a co chtěl vždy hrát.Před, hrál to co mu dovolili.Ale i tak je to nádhera.Ale všichní cítíte tu jeho odvázanost,že by to chtěl ještě dál,ale to nešlo.
  • Pánové a Klasika...

    ...Mám rád Skladbu - HOLUBÍ DŮM___ a Další... . Holubí Dům: Zpívám ptákům a zvláštˇ holubům, ... ... a dále . To je moc známá a dobrá a povedená - Písnička. ... . MA__________________.+ *4* *4* *4*
    • Re: Pánové a Klasika...

      Jeho písně jsou nejlepší,všechny jeho písničky.
      • Re: Re: Pánové a Klasika...

        Ano byl, je a bude hvezda. Skoda, ze udelal tu volovinu a skocil z mostu v Bratislave. Mam ho ve svem srdicku.
  • Jirka

    Od Schelingra scháním vše,ale na netu toho moc není,poradte někdo internetovou stránku kde seženu jeho písničky mimo:holubí dům a šípková růženka,to je všude.Chtěl bych od něj bomby jako -povídej,klíč mi zpátky dej,atd...
    Děkuji "Už nebyl a nebude lepší
    HARDROCK jako od Jirky -zemětřesení bylo škoda,Jirkův hlas nenahradí nikdo ani Hop ani metalové kapely. Tot VŠE" *3*
    • Re: Jirka

      ahoj ... docela dost skladeb Jiříka najdeš na : Rapidshare uloz.to! a kdo se chce dovědět spoustu zajímavého o Schelingerovi , ať navštíví stránky Pryncypall.cz *3*
      • Re: Re: Jirka

        http://www.schelinger.ic.cz/ tady ještě jedna adresa,na kterou není marný kouknout ......
  • Byl nejlepsim

    Byl tim nejlepsim co na ceske scene kdy bylo.To co se tam ukazuje dneska je fakticky dost krize.Hlavne v tech trapnych hledanich superstar.
    • Re: Byl nejlepsim

      Jsem moc rád že se na Jirku nezapomělo.
      Díky bohu za lidi jako jsi Ty. Pro mě
      je to hodně důležité,když vím že jsou na světě lidé kteří neuznávají svět super stár,činasky,redi, atd. díky.
      *3*
  • Jirko

    Zdarim vsetkych Jirkovych priaznivcom zo Slovenska.
    Jirko nikdy nevymizne z nasich srdc!
    • Re: Jirko

      http://www.pryncypall.cz/Pop/scheli nger/data/Ako%20zomrel%20Jiri%20Sch elinger.jpg
  • Jirkovi webovky

    Zdravím všechny!Kdo má zájem o info o Jirkovi koukněte na www.schelinger.wz.cz . Je to moc hezky udělanej web!
  • Super, jen tak dáááále :-D

    ju tož lidičky,*3* to je super, že se vás tu pár našlo *1*
  • Lucik

    Luciku...nejsi nahodou z OVky...resp. z Vratimova? ... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit