Přejít na výpis diskuzí

Jodelle Ferland

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :))

    Má strašně krásný vlasy :))
  • Vše nej k narozeninám! *14*
  • Wanessa16
    Že začne hrát v 4letech to je teda dobrá *1* *1* *1* je fakt talentovanáá *1*
  • your-darling
    všechno nejlepší... :)
  • kristenjaymesstewart
    Je to vážně talentovaá holka. Doufám, že o ní ještě uslyšíme. Každopádně jí přeju všechno nejlepší. :)
  • Láska na první pohled

    Ahoj jen jsem vám chtěl říct že je nejužasnější holka na světě a že jsem stejně starý a miluju ji jsem do ní celý blázen.Je nejkrásnější holka na celé náší planetě a napohled mi byla hned simpatická *4*a musí to být moc inteligentní,chytrá,krásná,hodn á,vyrovnaná,šikovná a klidná holčina.Je moje první velká láska *14*.A až budu velkej tak za ní pojedu do Kanady.Tak mi držte palce at mi ji nikdo nevyfoukne *4* Čau ty moje nejužasnější herečko.Ps že JODELLINKA jako malá byla k sežrání *14* *14*
    • Re: Láska na první pohled

      Jo Já ti držím palce at ti to vyjde *1* Jo a mám ve složce spoustu jejich fotek tak je tam jště přidám aji jak byla malinká byla uplně rozkošná a je super ani malinko na mě nepůsobí namyšleně *3* myslím že Bude inteligentní,Hodná a je Hodně Talentovaná *4*
    • Re: Láska na první pohled

      Dam ti radu zacni se ucit anglictinu chodim na stredni a rika ti to rovnou je docela tezka kdzy se ji neucis a mymochodem mas pravdu je to moc pekna holka.Kdyztak odepis na muj email
      davidzahradnik2@seznam.cz *3*
      • mibob

        Re: Re: Láska na první pohled

        Máte pravdu , Jodell je opravdu hezká a talentovaná, ale k tobě :anonyme mám dotaz, angličtinu už možná umíš, ale taky by ses mohl naučit česky, viď? Nýbrž MIMOCHODEM se píše takhle.
        • Re: Re: Re: Láska na první pohled

          no jo,to je ta nezapomenutelná krasavice z Hvězdné brány
          • lenkaschs

            Re: Re: Re: Re: Láska na první pohled

            agree
            • Re: Re: Re: Re: Re: Láska na první pohled

              pls fotku
        • bvzbb

          Proč sepíše mimochodem směkym i.
          • Re: bvzbb

            protože se neříká,že jsi mymo,ale mimo *1*
        • bvzbb

          Tak to je něco mimochodem.
    • Re: Láska na první pohled

      Ahoj, tohle sem cítil taky,a trvá to dlouho (cca.3 roky) ,ale za čas to přejde. Lepší je se zamilovat do nějaký holky z ČR. Máme taky hezký holky. Jméno Jodelle Ferland sem napsal u ž asi 400x,nedalo mi spát. Můžu ti o ní něco říct,povedlo se mi spojit se s jejíma kamarádama, (To jsem byl nejšťastnější člověk na světě )a povedlo se mi získat podpis ,informace,a managera. *4* Napiš mi na můj e-mail DJBlack@seznam.cz
  • lenkaschs
    happy birthday
  • your-darling

    ...

    Vše nejlepší... *4* *4* *4*
  • Jsi vazne super Jodelle tvoje filmy taky ale nejlepsi jsi byla v Silent Hillu s jsi moje nejoblibenejsi herecka proste jsi uzasna
  • Proč tu nemáte v její filmografii, že hrála ve Smallville? Hrála kamarádku Lany Langový z dětství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit