Přejít na výpis diskuzí

Joe Rogan

OSOBNOST 18.10.2009 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fear factor

    je to upa božskej serial ten factor strachu a ten moderator se tam i hodi jak v jednom dile snedl cvrcka *3* !!
    • Re: fear factor

      vážně?? :-D já si pamatuju jak zkoušel lovit ty elektrické úhoře :-)
    • eddie99

      Re: fear factor

      to nebyl cvrcek ale madagaskarsý syčivý šváb *16*
  • cvilda

    Je dobrej

    Je to dobrej herec a mě se taky trošku líbí. *14*
    • Re: Je dobrej

      Joe je uzasnej a krasnej chlap. Jenom skoda, ze jich neni vic jako je on. *3*
  • therezka

    sexy

    Souhlasím..nelíbí se mi s vousama..ale jinak je to prostě zlatíčko *14* *14* Mám pro vás dobrou zprávu:TV Prima bude znovu opakovat díly Faktoru strachu.Psala jsem jim totiž jestli je budou opakovat a oni mi odepsali toto:Dobrý den, pořad Faktor strachu určitě zreprízujeme, zda to ale bude hned po skončení (začátkem září) pořadu Ninja Faktor - nelze říci. Na září není ještě zpracován TV program.
    Aspon máme jistotu,že ho budou davát ale budeme si muset počkat
    *9*
    • Re: sexy

      To je dobře, Fear Factor je o hodně lepší než Ninja Factor.
  • narozenini

    Přeju všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, ať neztrácí vtip a ať se stále holí, protože tak je nejhezčí *4* .
    • Re: narozenini

      S fousama je taky pěknej. :-) nevite nekdo jestli nehraje v nejakym filmecku dostupnym ke stazeni? Diky.
  • Joe

    Všechno nejlepší! *1*

    PS:Víte že jednou snědl ve faktoru strachu švába?! *1* *15*
    • allisonc

      Re: Joe

      Jo a housenku *1*
  • ellaowell

    Joe!!!

    Joe! Je skvělej bez něj faktor prostě není nic!! Je strašně krásnej...s Týnkou ho uplně žerem..."aaaaa" k nakousnutí..je hrozně sexy =D :-* <3. "Slint" =D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • enrinka

      Re: Joe!!!

      Přesněéé :D* Faktor Strachu bez něj to je ajko.. no strašný! Jak tam místo něj byl jednou ten týpek jinej-sem to vypla :D :-*** ♥ *14* *14*
      • Re: Re: Joe!!!

        jo no to mě nebavilo *14* *14*
  • Joe Rogan je tak chytrý má tolik aktivit je silný hezký a vtipný.Je to výborný moderátor mi Češi ho známe jen z faktoru strachu ale víte že má být nová serie koho to zajímá at se podívá na gorila.cz faktor strachu bez něj stojí za ... určitě se podívejte i na google má tam fotky kdybych měla tu možnost ho vidět asi by mě odvezli kdo má rád Joea Rogana můžeme si spolu dopisovat jsem do něho asi nejvíc zamilovaná dokonce si někdy představuju spíš přeju aby byl můj manžel jenže dámy věřte že ani jedná z nás by neměla šanci kvůli tomu že nebydlíme v Americe tak bych si přála abych byla americká modelka a herečka která je opravdu výborná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Joe je nejlepšíí!kdybych ho viděla naživo,tak bych asii fakt omdlela!!!!
    Prostě ten jeho roozkošný úsměv,ty jeho krásné svaly...! zboožnuju ho! I LOVE HIM!! *14* *15* *2* *3*
  • Joe Rogan je este vyborny stand-up komik. Ma svoju vlastnu internetovu show (podcast) na http://www.joerogan.net/
  • moderuje ještě FEAR FACTOR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit