Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • john je super

    To jsem rada, ye nejsem sama, kdo je z neho totalne hotovej.V jeho ocich dovede odrazit vse co hraje. A vubec, jeden jeho pohled a blahem omdlim.
  • Okouzlující mužskej!!!

    Holky, jsme na tom stejně. Já ho úplně zbožňuju, on mě přitahuje jako magnet, po prvním filmu, co jsem viděla, mě úplně dostal. Jeho mr. Hyde byl famózní. Pokud jste našly nějaké super fotky, napište. Můžem skvěle pokecat!Mně vůbec nepřipadá starý, je neodolatelný, kéž bych se narodila dřív.
  • Co dodat? Je to famozní herec a neuvěřitelně přitažlivej chlap.Souhlasím s váma ženský:je sexy!!!!!
  • JE dobrej,ale az tak:)Holky neblbnete.
  • John

    John je úplně geniální herec. Je rpostě ta největší "star" ve filmovém nebi. Mám ho strašně ráda a jsem schopná zmlátit toho, kdo o něm tvrdí, že je hnusný a starý. Tolik "sexepílu" jen tak někdo nemá.:)
  • holky,prosím,jestli víte,kde najít jeho fotky,napište-mooooooooc díky.
  • Nejpřitažlivější herec na světě

    Baby musím s vámi souhlasit! Má neuvěřitelné charisma! Můj sen je se sním setkat, ale nemám šanci na splnění. Je nádherný a ty jeho oči jsou tak magické.Jeho filmy si furt dokola přehrávám. Prostě je v jakymkoli jeho věku sexy.papa
  • Děvčata, souhlasím s vámi. To je chlap, kterému bych neuměla řici ne, bez ohledu na věk. Jestli některá víte o nějakých jeho fotkách na Internetu, které by šly stáhnout, tak prosím dejte vědět. Budu si je dávat na noc pod polštář. :-) Nechápu, jak může mít někdo takové charizma. Už se mi to dlouho nestalo, že by mě někdo takhle zblbnul, ale je to krásné. Já ho prostě žeru !!! :-)
  • :-)

    Je super moc ho miluju jeho filmy jsou jako moje droga jestli o něm máte nějaké informace nebo tak napište 100%budu spokojená a můžem spolu něco vymyslet je tak superní zbožňuju ho
  • Moc ho miluju jako herec mi učaroval je skvělý :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit