Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ve filmografii chybí film Hráči - Terry KGB
  • miluju johna malkoviche a budu milovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Marjatta
    Film V kůži Johna Malkoviche- naprosto úžasná záležitost. A pak miluju koprodukční TV minisérie Napoleon a Bídníci- trio Clavier, Malkovich a Depardieu je nepřokonatelný, už chybí jen Reno *14* *1*
  • Je to neuvěřitelně živočišnej chlap. Potkat ho, tak nevim, nevim...
  • Je nejlepší

    Přiznam se že jako Mr. Hide mi doslova učaroval....:)
  • Prostě cool!

    Bez komentáře, nemůže existovat lepší herec než J.
  • Moc ho miluju jako herec mi učaroval je skvělý :-)
  • :-)

    Je super moc ho miluju jeho filmy jsou jako moje droga jestli o něm máte nějaké informace nebo tak napište 100%budu spokojená a můžem spolu něco vymyslet je tak superní zbožňuju ho
  • Děvčata, souhlasím s vámi. To je chlap, kterému bych neuměla řici ne, bez ohledu na věk. Jestli některá víte o nějakých jeho fotkách na Internetu, které by šly stáhnout, tak prosím dejte vědět. Budu si je dávat na noc pod polštář. :-) Nechápu, jak může mít někdo takové charizma. Už se mi to dlouho nestalo, že by mě někdo takhle zblbnul, ale je to krásné. Já ho prostě žeru !!! :-)
  • Nejpřitažlivější herec na světě

    Baby musím s vámi souhlasit! Má neuvěřitelné charisma! Můj sen je se sním setkat, ale nemám šanci na splnění. Je nádherný a ty jeho oči jsou tak magické.Jeho filmy si furt dokola přehrávám. Prostě je v jakymkoli jeho věku sexy.papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit