Přejít na výpis diskuzí

John Wayne

OSOBNOST 17.6.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Co to zas je za úlet ?

    Dyž ste nervózní, tak si omývéte přirození vlažnó vodó!
    *1* *1* *1*
  • Dobré poledne

    Nehraje taky ve filmu "Návrat úchyla" ?
  • Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

    Martino, já třeba taky zrovna nemiluji Tokio Hotel, nebo HS Musical, ale přesto je přirozenější, když v Top 5 jsou fotky nějakého slizkého Zaca Efrona, který se jakš takš drží, než nějakého béčkového herce z 60. let, co už je navíc po smrti.Je to dnes totiž moderní a už zvyklé.Nicméně, to že tam nahráváš stejné fotky víckrát, aby sis mohla naklikat je taky trapné.
  • Co to zas je za úlet ?

    CO TO ZAS JE? CO DĚLÁ V TOP 5 ? JAKO NIC PROTI, ALE TAM BY MĚLY BÝT CELEBRITY, KTERÉ JSOU POPULÁRÍ V DNEŠNÍ DOBĚ. TADY JDE VIDĚT ŽE SI TO PROSTĚ JEN NAKLIKÁVÁŠ A TO JE TRAPNÝ JAK NOHA. NECHTĚL/A BY JSI RADŠI VYJÍT VEN A ŽÍT NORMÁLNĚ? PÁČ TO JE ŠÍLENOST TOTO *7* *15*
  • Re: Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

    To není věkem, mně taky ještě není dvacet. *1*
  • Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

    To jo, ale to je prostě problém těch mladých a oni z toho jednoduchého vidění světa taky jednou vyrostou.
  • Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

    Každý máme svůj vkus, tobě se možná ještě líbí nějací Lunetikové, Kellyové, Kaulitzové, nebo nějaká hvězdička z béčkového seriálu nebo céčkové telenovely, a mně se zas líbí tenhle pořádnej chlap. Pořádnej chlap a skvělej herec, kterej něco uměl a něco v životě opravdu dokázal.
    Wayne natočil 175 filmů a další produkoval a režíroval. A to píšu jen o celovečerních filmech, nezmiňuju TV filmy a seriály. Wayne získal Oscara, dvakrát Golden Apple, dvakrát Golden Boot, třikrát Golden Globe, šestkrát Golden Laurel, mnohokrát cenu diváků za nejlepšího herce atd.?
    Wayne točil padesát let, Wayne zahrál báječné role když ho už zabíjela rakovina plic a žaludku, Wayne se dokázal i v životě postavit za správnou věc, Wayne to byl, kdo dávno po smrti pořád ještě vyhrál v anketě o nejlepšího herce filmové historie.
    A taky si všimni, že tyhle stránky se nejmenujou "Dočasné celebrity!" Jmenujou se "Osobnosti!" A John Wayne byl a je osobnost!
  • nechceme tyto příšery v top 5 !

    Proč je jeho foto v top 5 ? Komu se líbí ? Mně teda ne, starej vošklivej páprda
  • Dobrej herec

    Skvelej herec. *3*
  • hnusák roku

    Fuj takový hnusný chlap je dnes v top 5, to nechápu. sis snad teplý a onanuješ ?
  • kk

    má pod bradou prdel- prase jedno. *4*
  • kk

    debil skurvenej, nejradsi bych mu rozsekal palicí mozek *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit