Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    On není ani tak hezkej jako super herec...:o)
  • Hmmm

    Příjde mi úplně normální, ani hezkej ani hnusnej, ale kapitána v Piráztech zahrál skvěle!!! jen díky němu se na ten film dalo dívat
  • Souhlasim s Kačenkou 1

    Je to ten nejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnej nejnejna v celim vesmíru:o)
  • Johnny Depp je nejlepší na totálně celým světě!!!!!!!!
  • Víš že se doopravdy jmenuješ Jan DNO???????A vůbec se tak netváříš!
  • Johnny je nej

    nejvíc mu to sluší v těch pirátech tam je fakt sladkej...jj těším se až bude trojka!!!! *14*
  • Supa,mrtě hustej

    Johnnísek je fak slad'oučkej já ho žeru,je to nejhezčí chlap planety *14* .Mě osobně se nejvíc líbí ve Sleepy Hollow,ale takový Johnny pirát je taky k sežrání,ale nejlepší je v civilu to vždycky slintám. *14*
  • ...

    je fakt nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • škoda co ?

    škoda že je tak starej co ? to třeba v Jump Street mu to sluší jak je mladej. *3*
  • Supeeer!!

    Johnny je neeeej!!!-zbožňuju ho...!! *1* *14* Nejlepší je v Pirátech-tam je děsně sexy!!!! *4* a i jinak je božíííí!! *5* (chtěla bych ho mít doma.... *14* *14* *14* )PS: je úplně nádhernej a roztomilej!! *14* *15*
  • Re: johnny depp

    viděli jste Libertine?
  • johnny depp

    ja ho mam rada ale ne asi jako vy....ocenuji ho za tu praci a za ty filmy co natočil je to zajímavej člověk!a doufam že mu to pujde tak dobře jak do tedka!!!přeji mu vše nej a jsem rada že jsem se nedavno mohla podívat na střihorukýho edwarda!!!! *3*
  • božskej

    božskej,božskej!!! *14* *14* *14* *14*
  • JoHnNy Is ThE BeSt!!!!!

    Johnny je takový rozkošný,ale přitom děsně sexy herec!Je to takový drahoušek *14* Myslím,že ať už hraje v jakémkoliv filmu,je prostě nej!Nejraději ho mám ale v Pirátech,kde je tak hustě mimo,že z něj nestíhám! *1* *14* *14*
  • Johny

    Jo ja ho mam hafo rada, ale jenom nekdy ... treba kdyz vidim hnusnou fotku, zmenim nazor *14* Ale jinak je *4* skveeeely!
  • je

    On je fakt božskej.Znám ještě spoustu krásnej herců a zpěváků ale on je nejhezčí a nejúžasnější!! *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ♥♥♥

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I LOVE JOHNY

    on je nejlepší!!!!Sice ho spíš beru jako Jacka Sparrowa, ale i tak je nej!!! *14* *4* *14* *14* *14* *14*
  • JOHNNÍK

    Je prostě SEXY!!!!!!!!!! *1* *14* *14* *4*
  • Zajimave forum

    Deje se tu neco? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit