Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny má nový image!!! :)
  • Johnny depp je nejlepší, nejhezčí, nejsympantictejsi atd já ho zboznuju
  • *Skvělý *1*
  • Skvělí herec ! *3* *1*
  • Johnny Johnny Johnny
  • Johnny...přeji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně zdravíčka štěstíčka a lásky ať vám to s Amber vydrží co nejdéle,ať se vyřeší všechny tvé problémy a splní tvé nejtajnější sny.
    Dále přeji hodně štěstí při natáčení Pirátů z Karibiku 5 aby byli stejně úspěšní jako předcházející 4 filmy kterým jen ty jako Jack Sparrow dodáváš tu správnou šťávu a doufám že jednou navštívíš Českou Republiku byla bych strašně nadšená *14* *14* *14*
    HAPPY BIRTHDAY JOHNNY *14* *3* *15* *14*
  • Vsechno nejlepsii:333
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Kiksopek
    Všechno nejlepší k narozeninám Johnny. *14* *14* I love you. *14*
  • Souhlasím je mi ho taky líto.Chtěl si vzít své mazlíčky do Austrálie a zato si může jít sednout až na 10 let!Zachovala bych se stejně,taky mám doma jorkšíry.Tak snad nebude muset do vězení.
    *3* *3* *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstí,lásky a hlavně zdraví.Ať jsi pořád tak skvělý herec.A ať jsi pořád tak hezký,milí a sympatický.Jsi nejlepší.Happy Birthday and I love.. ♥☺♥
    *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Tak Johnny.... Hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody... A ať jsi pořád tak skvělý, hezký, milý človíček a herec... Moc ti přeji aby tvá popularita stoupala.. Aby tě tvý fanoušci měli pořád tak rádi, jak mají a aby tvé faninky byly pořád do tebe takový blázínci jako určitě jsou... Dále ti držím palce vté aféře s pejskama... Doufám že se to brzy vydřeší, a určitě to dopadne dobře... Jen tak dál vté tvojí herecké kariéře, vede se ti moc moc dobře, tvé filmy jsou supr, a hlavně TY jsi ten co dává tomu filmu tu správnou šťávu!! Jsi moc skvělý herec... Ať ti to vydrží s Amber... HAPPY BIRTHDAY!!! I LOVE YOU!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Chudák Johnny... Má samé problémy... Napřed si udělá něco zrukou, potom bulvár napáše že se pohádal s Amber a že odletěla, a on že bez toho aby někomu něco řekl odletěl za ní a teď tohle... Hrozí mu 10 let vězení za to že má s sebou dva překrásné psíčky, které chtějí utratit.. Chudák Johnny!!! Vůbec mu to nezávidím... Klidně bych se přidala kté petici, která se uskutečnila....
    PS: Mám tě moc ráda, miluji tě a držím ti palce Johnny!!!! Ty to zvládneš, kdo souhlasí ať dá SOUHLASÍM!!
    *14*
  • Tak co tady vůbec děláš?
  • Ahoj rada bych si s tebou o Johnnym povídala. Tak dej vedet na email: kikile99@seznam.cz budu se tesit :-)
  • Johnny je super!!!! A vážně nevypadá na svůj věk, kdybych ho neznala, tak mu typnu tak.. 35-40 let. Je to suprovej herec, myslím, že je i dobrý kamarád a manžel. Když si čtu, co všechno udělal např. Jeden těžce nemocný chlapeček miluje Piráty z Karibiku a Johnny mu zařídil, aby mohl na natáčení, dali mu kostým Jacka Sparrowa a Johnny si s ním i ,,hrál" na piráty.. No prostě to shrnu: Johnny je super a chtěla bych se s ním potkat osobně (asi jako každá faninka ;-)). PS:
    ♡♥I LOVE JOHNNY DEPP♡♥
  • nevěřim že je tak starej jak muže pořat vypadat tak dobře a to se vazne nataci dalsi dil??? moc se tesim!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • jo taky mi ho je líto!!
  • Suprový herec a k tomu hezký a sympatický. JE PROSTĚ BOŽÍÍÍÍÍ *4*
  • Johnyho miluju *14* *14* ale chudak s tou rukou *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit