Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anett96

    johnny

    Vím že si tohle nikdy Johnny nepřečte tak to písu vsem...je to opravdu skvelej herec a já mu moc fandím a přeju mu všecnu tu slávu co okolo sebe má.a jeho rodinu a proste vsechno..tuhle jsem koukala na Střihorukého Edwarda nádhernej film doporučuju moc mě to dojalo...johnny mel složitej život a je jedinečnej a neobycejnej HEREc proste herec s velkým H a proto si ho všicni važte je nenahraditelnej!!!!!!! *14* miliju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • antidicaprio

      Re: johnny

      neuraž se ale píšeš jaká si faninka ...atd,a přitom mu přeješ slávu?johnnyho asi moc neznáš jinak bys věděla že nepatří zrovna k lidem ,toužících po slávě .XD XD XDjinak ale ano ,je nenahraditelnej ,mi to víme a proto mu už roky fandíme *3*
      • zewla

        Re: Re: johnny

        Myslím že tady jde hlavně o to, že mu to PŘEJE a nezávidí. Já si taky myslím, že si to zaslouží, neměl zrovna lehkej život ale trochu mu závidím ty příležitosti. Jako jeho kariéra byla založena na štěstí, který mít nikdy nebudu... Kdo by řekl, že se z jednoho né moc bohatýho, obyčejnýho borca stane naprostá hvězda a to všechno kolem?? Myslím že nikdo.. Největší štěstí bylo, že si ho někdo všimnul... Věřím, že takových je po zemi stovky, ale těch si nikdo nevšimne... *4* *3* ale má nepřekonatelnej talent *14* *14*
        • terishek

          Re: Re: Re: johnny

          nejhlavnější je že si toho váží kam až se dostal a ne jako většina celebrit toho zneužívá *13* je prostě sám sebou a to se mi na něm líbí *14*
        • jackie28

          Re: Re: Re: johnny

          ano souhlasím s váma.zaslouží si to *3*
        • agnes1111

          Re: Re: Re: johnny

          Hlávní je, že zůstal i přesto sám sebou
  • Miláček,zlatíčko

    Johny Depp je nej nej nejhezčí. Já ho miluji. Nejlepší je Piráti z Karibiku 1,2,3. Chtěla bych aby jich bylo víc těch dílů. Je úplně bezvadný. *14* *4* *14* já ho úplně zbožňuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je to nej nej nej nej herec. je můj idol mám asi 50 plakátů je nádherný!!!!!!!! *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Johnny depp je nejlepší, nejhezčí, nejsympantictejsi atd já ho zboznuju
    • Souhlas, mám ho taky ráda.
      Je to super herec. *1*
  • misulka

    piráti 4

    Dneska jsem se podívala na piráty 4. takže jediný díl co mě sklamal byla 3.Můžu říci, že je to fakt dobrý film. Je to úplně jiné než předchozí díly. Johnny samozřejmě perlil,on a jeho hlášky,to by prostě nebylo ono. Penelope tam byla taky boží. Takže jsem potěšena že mě nesklamali. Už se těším na další. Snad to bude brzy.
  • JOHNNY

    Tady enní o čem diskutovat...JÁ HO MILUJU!!!! *14* *14* *14* *14*
  • další názor

    Takže teď je tu můj krátký názor: Vůbec nikomu neberu jeho vlastní názory, vždyť Johnnyho dnes žere téměř každý a hlavně holky že?..vlastně je to velmi dobrý herec, protože to má v sobě-na to musí být nadání, aby tím svým kukučem oblbnul své diváky a tím si je získal-takže není divu, že se tu každý rozplívá jak ho miluje a jak je nádherný (přiznejme si někdy je to až dost přehané-je to jen člověk a tahle slova s ním právě musej škubat)ikdyž je to jen tak, že ho miluje a líbí se tomu dotyčnému jen na povrchu, protože samozřejmě uvnitř ho neznáme...jaký je, jak se chová ve svém soukromém životě, teda pokud jsme s ním nestrávili alespoň 1 den o čemž pochibuju, protože to bychom nejprve museli umět docela dost Anglicky a dostat se k němu a aby nás vůbec přijal atd atd...Ale musím uznat že jsem ráda za to, že Johnny existuje...je to velmi charizmatický muž a myslím, že je hezké ho stále vidět ve filmech jak už známích tak méně známícha těšit se, jaký film s ním přijde dál. Ikdyž teď asi s ním nebude nějaký odvážný film, protože má děti a samozřejmě myslí na to, aby až se jeho děti na ty filmy budou dívat....víte co myslím....Ale tím pádem můžeme být vděční za to, že se úplně na počátku seznámil s Nicolasem Cagem..to ho dostalo, až sem...tam kde ho dnes můžeme obdivovat a přát mu aby on a jeho rodina byli šťastní.....
  • Johnnyho oči

    Myslim ze u hercu zalezi hlavne na ocich! Jako jestli dokaze hrat ocima!Coz Johnny samozrejme umi, proto se mi libi! Ted ty nasi herci to je hrozny! Vubec to neumi hrat ocima! A to me hodne vadi, protoze to znamena ze se neumi vzit do role! Ale lidi kteri hraji ocima je uz malo!A to je velka skoda! *14*
  • Dokonalej milacek!!!

    Johnny je nadhernej vtipnej uzasnej...proste dokonalej!!! miluju ho! *14* *14* *4* *3*
  • Stránka o Johnnym

    Mám o ňom stránku, je tam toho veľmi veľa. www.johnnydepp1.blog.cz A dnes s ním ide na markíze o 23:15 film - Astronautova žena. Už sa tším.
  • JoHnNy Is ThE BeSt!!!!!

    Johnny je takový rozkošný,ale přitom děsně sexy herec!Je to takový drahoušek *14* Myslím,že ať už hraje v jakémkoliv filmu,je prostě nej!Nejraději ho mám ale v Pirátech,kde je tak hustě mimo,že z něj nestíhám! *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit