Přejít na výpis diskuzí

Josef Kokta

OSOBNOST 10.8.2012 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Kokto, nezlobte se, ale kdybyste byl chlap, tak nebudete Ornellu furt tak hnusně napadat a vyřešíte všechno chlapsky. Je to vaše chyba, že otěhotněla, kdybyste řekl ne, tak by těhotná nebyla. Je vám přes 50, tudíž byste mohl mít trochu víc rozumu než 19tiletá Ornella. To, že se s vaší paní chotí snažíte všechno hodit na ni, považuji za projev vaší slabosti a neschopnosti přiznat si, že jste prostě udělal chybu. Ornella určitě nepočala z Ducha Svatého!!!
  • Kokto ta tvoje k.... si mysli ze je hezka pritom je jak prd.. *12*
  • Pan Kokta nám stárne a proto si nabrnkne tak mladou nicku o které média všude píšou jako o celebritě,všichni stejní,peníze chlast a promiskuita,to jsou VIP.Kdyby pan Kokta neměl peníze,žádna si o něho neopře ani kolo.A staří Štikoví?konečně se dorvali do médií.Že vás není hanba,peníze máte,ale charakter a důstojnost žádna.
  • To není žádná osobnost.Tady nemá co dělát!
    • Souhlasím s Vámi, pojem OSOBNOST je podle mého názoru o něčem jiném.
  • Podivuji se, že některá média už píší takévé ptákoviny, jako že nějaký chlápek přivede nějakou buchtu do jiného stavu. Za chvíli budete psát, kterej popelář se večer ožral. Když už nemůžete nic napsat o skutečně známých osobnostech, tak raději nic nepište.
    • ..........taky se nad tím podivuju..................že je to baví, že ...
  • Svět se už doopravdy asi zbláznil,jestli je zájem o takového p. Koktu. Jenže to si myslí jen p. Kokta, že je o něj takový zájem. Pravda, je taková, že jde o peníze nikoli o p. Koktu. Olina
    • Olino nic takového si nemyslím a je mi to na houby ten zájem médii. Ano, jde o peníze. A to hlavně bulvárních deníkům a internetovým serverům, které mé osobní selhání neustále rozebírají.
    • bude to tak, bych mu nedala ani pusu ve svých 45 letech.
  • Kokta s Partyšovou žijí jenom ze zájmu bulváru, vlastně ani nikoho nezajímají, kdyby byl Kokta takový byznysman jak se o něm tvrdí nepořeboval by, aby se o něm psalo.Partyšová je pěkně hloupá což potvrzuje i to, že se na začátku kariéra vydávala za Rebeku. Nedivil bych se kdyby jí Kokta mazal med kolem pusy. A my jim to žereme a vesele si dál kupujeme bulvární plátky a čteme jejich příběhy na pokračování jako ze špatného scénaře velmi křehkých vztahů.
    • Taky nepotřebuju, aby se o mě psalo panem Tripper. Jew mi to hodně nemilé. A pokud jde o mou ženu Gábinu, tak ona pracuje v TV Nova a TV PRIMA od roku 1998. To znamená 14 let reportérské práce. A Rebeka byla naopak skvělej nápad, který ocenil i pan Železný, tehdejší ředitel TV NOVA...............Byl bych radši opravdu kdyby se nepsalo,protože to ke své práci opravdu nepotřebuju
  • Co to je za exota? Kde se vzal? Prý osobnosti...
    • Kde jste se vzal vy? Tak nějak stejně asi. Prostě jsem se narodil kdysi dávno. Od roku 1991 jsem vlastnil reklamní agenturu Quo, která byla asi nejznámější podle reklamních průhů na dálničních a silničních mostech a bilboardů kolem dálnic. Zaměstnával jsem téměř 500 lidí a měli jsme filiálky od Černé pri Čope až po Aš. Firma dělala po dobu 10 let obrat kolem pětseti milionů korun ročně. Ovládal jsem se svými společníky 23 procent venkovní reklamy na území bývalého Československa. Byli jsme úspěšní. Asi proto mojí firmu v roce 2002 koupil největší světový mediální magnát Rupert Murdoch. Tehdy to byl jeden z prvních velkých prodejů české firmy zahraniční korporací. Stačí?
      • Mně to stačí, prostě Pepa je úspěšný podnikatel, který se spíše do podvědomí zapsal jako něčí manžel než jako ten podnikatel. Každý na něm vidí jen to špatné, ale troufnu si říct, že ani jeden z vás tady co tu píšete nedokázal ani čtvrtinu z toho, co Pepa ! Nějaká paní tu psala, že by mi nedala pusu ani ve svých 45 letech, spíše se nabízí otázka, zda by ji on vůbec od vás chtěl a dal vám ji on:) Ale co už. Když je člověk úspěšný v kariéře, mnoho lidí závidí. Když si takový muž nabrnkne mladou kočku, tak mu to lidé závidí také. Co si budeme nalhávat, tohle je sen každého muže :) Ámen
  • Neznám podrobnosti, ale třeba je ta Ornella do Kokty vážně zamilovaná a je nešťastná. Kdo ví, co ji Kokta nakecal a nasliboval. Holka tomu asi uvěřila a teď tohle. Nikdo bohužel neví, kde je pravda.
  • Pane Kokto jste blázen!Jen si vemte tu zlatokopku-patří vám to!Vyměníte šikovnou a pracovitou mámu svého syna za tohle zmalované,navkusné individuum?No,jen do toho.
    • Nebojte , zůstávám s Gábinou...........................
    • Myslíte tu paní, která než potkala Pepu, tak na tom byla úplně stejně jako Ornella a udělala to samé? *3*
      • blbost ...............Gábina v té době už dělala 4 roky reportérku v TV Nova , v pořadu PRÁSK Lenky Hornové
      • Vy znáte podrobnosti?Docela mě to zajímá.Gábina je o 20,Ornella o 40 let mladší,to není normální,to je nechutné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit