Přejít na výpis diskuzí

Joseph Jackson

OSOBNOST 17.8.2009 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janikoz

    No, pěknýýý(myšleno ironicky)

    To se fakt povedlo.... Dávat jsem takovýho chlapa... brrrrr!!! *10* I když by Joseph tyran, tak zase nemůžeme zapomenout, že dal Michaelovi to nejcenější- život....
    • Re: No, pěknýýý(myšleno ironicky)

      vážně mu dal život? *1* To spíš jeho matka,on mu naopak život a dětství vzal!!! *8* *8*
      • luciq-dc

        Re: Re: No, pěknýýý(myšleno ironicky)

        bezjeho spermií by majký nebyl :D:D i když fakt mohla bejt "tu noc" kate s někym jinym *1*
        • Re: Re: Re: No, pěknýýý(myšleno ironicky)

          on není jeho!!!! To by dopadlo,kdyby byl!!! *8*
  • hela007

    Chudák Majki

    Ahoj nevím kolik z vás vidělo dokument o Majkimu možná nikdo, ale to co tam říkal bylo strašné např. že s ním ("tatínek")házel vší silou o zed že ho bil šnůrou od žehličky a že z něj měli tak velký strach až z toho zvraceli!Jeho fotr je prostě hajzl největší a přeju mu aby mu to někdo pořád do kole vyčítal až by se z toho zbláznil!!! Tady vám posílám ten dokument: http://www.stream.cz/video/322038-d okument-o-michaelu-jacksonovi?utm_s ource=Seznam&utm_medium=RSS&utm_cam paign=Vyber
    • ett

      Re: Chudák Majki

      dokument viděli asi skoro všichni,ale není moc pozitivní a na základě něho ho soudili!
      • hela007

        Re: Re: Chudák Majki

        Na tom dokumentu je jasně vidět jak byl Majk hodný milí a úžasný prostě až nenormálně hodný člověk!!!
  • honey15

    DEBIL

    Todle neni osobnost je to debil!!!!!!
  • luciq-dc

    hmm

    hanka777 má asi joea ráda..:D:D...
    já sice sem SKORO celý rodiny jacksonů ve fanklubu ale o josepha nestojim...je mi z něho na blití *3*
  • besta

    proc

    to delal svymu synovi??
  • luuuca

    :/

    s tím kusem blba to ani nehlo, když zemřel michael..a stará se o peníze.. *8* *9* teda tekového člověka bych v rodině mít nechtěla... *13*
  • No tam se píše že umřel ve málo letech ale přitom umřel po Michaelovi tak mu bylo hodně let josepfovi.a znásilňoval i latoyu.svou dceru a Michaela mlátil moc opičák hnusnej...🤭😡

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit