Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: juuuu lovujuu ho

    milovat to je nej a je mooc hezkej!!!! *14* *14* *4* *4*
  • Uphe krása!

    ON JE UPE KRASNY! A KRASNE SE SMEJE....SKDOA ZHE HO NIKDY NEUVIDIM NA ZIVOT *9* *9*
  • Re: Re: Ste Normální?

    tak je nechte...ať si o něm nechají zdát...oni zjistí že jsou i jiní...třeba někdy--a nebo taky ne...ale my s tím nic nenaděláme *10*
  • Re: juuuu lovujuu ho

    Milovat někoho koho neznáš?? ehm nemyslím že je to normální...Josh je sqelej herec ale milovat ho??nn to ne.....
  • GOOD!

    Josh Hutcherson je myslim super herec...ten film cesta do středu země ten se faktys moc povedl... *4* *4*
  • Re: Ste Normální?

    to mas pravdu. jsou to kravy ty co pisou ze ho milujou.na svete je prece vic heskejch kluku. ne jen on
  • Re: Ste Normální?

    Máš naprostou pravdu *3*
  • Re: Re: všem

    Jasně a pak se zjistilo že to bylo icq na zavšivenýho dědka co?? *15* *15*

    A písněte mi seem!! www.pitpattka.blog.cz
  • juuuu lovujuu ho

    Jezis on je tak super a film cesta do stredu zeme a mos do zeme therabithia SOU NEEJ upe ho žeru je tak hesky. Miluju ho mooooooc je upe k sezrabí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *14* *14* *14* *14*
  • naggisek

    Re: JE NEJ

    JO máš recht...tak tak..přesně moje slova..možna by se mezi něj a jessho někdo vešel ..ale v nej 5 by byl:D *4*
  • Ste Normální?

    Ste vy normální? dyt v americe skoro nikdo icq nemá ae pokud chcete zkuste myspace!... nwm prč si vymýšíte ž emáte jeho icq? a milovat ho?...už st evůbe cněkdy poznali lásku vždyt ho ani neznáte..je krásnej to neříkám...ae milovat ho? lol vy ste ubohé...a je to můj názor takže pls žádný nadávky! *7*
  • Re: I Like U

    MYslím si to samé *3* nepochopím to že ho hned Milujete když ho vlastně ani neznáte *3* neříkám že se mi nelíbí jo líbí *4* ale zase na druhou stranu fakt trochu chápu kdo by na něm neulítl *1* *1*
  • mauutinka

    Mautinka

    Josh je fakt dobrý herec a je taky moc pohledný kluk...škoda že bydlí tak daleko..!! *3* *3* *1*
  • icq

    nemate pls nekdo ICQ na Joshe??pls pls pls pls napiste.dik
  • *14* *14* kundak jak Cíp *14* *14* *
  • m-isha

    proste ♥ ........ ♪

    *14* *14* *14* *14* v vproste to je fesaaaaakkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • JE NEJ

    Josh je super v žebříčku herců by byl hned druhý hned po herci jménem Jeese McCartney! *14*
  • ???

    prosim vás to tetování co má na fotce je pravý??? pls odepište na můj blog: jessikuv.blog.cz
    díky moc předem
  • terezzzka-

    I Like U

    No neřikam že se mi Josh nelíbí,,právě naopak líbí,,,ale vy co píšete "Miluju Tě!" ste vícerméně,,teda vlastně úplně mimo! Ty slova "Miluju Tě!" ztratili absolutně svuj význam,,,to neni cit to už je pouze slovo komerce,,,lidi s nim plítvali až ztratilo svoje kouzlo...proto nechápu jak ho můžete milovat,,jak vy tvrdíte,,,proto já jen říkám "ono je to vážně možný?" a vůbec Stojí si tu někdo za svym názorem?
    *9* *9* *8* *14* *7*
  • Josh

    .. ma niekto Josh-ove ICQ? moje icq: 437028202 ..budem straaašne rada, ak ma kontaktujete *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit