Přejít na výpis diskuzí

Julie Andrews

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čekám

    Mylsím si že stejne jako o mnoha dalsich nevime o julii v cechach krome deniku princezny prakticky nic. Moc me mrzi zpackana operace jejich hlasivek, protoze byla jedna z nejlepsich brodwayskych zpevacek a moc bych ji pral aby se ji jeji zpivajici hlas vratil...moc me zajima jeji nynejsi stav, ale jelikoz disponuji jen chabou anglictinou, nevim, jak ne tom doopravdy je. Odposlouchal jsem mnoho jejich interwiev a vim ze podstupovala tvrde cviceni. Dnes, kdy jeji 72 let se obevuji prvni zpivane ukazky (The show must go on), ale obavam se, ze to juli postupne vzdava a venuje se radsi psani knih, coz by byla obrovska skoda...kdyby jste nekdo o tom neco vedeli dejte prosim vedet na mail... PS: jeji net stranka : http://www.julieandrewsonline.com
    • Re: čekám

      napsa jsi to výborně
  • Julie

    Julie Andrews je jedna z nejlepších hereček, co znám. Patří taky k mým oblíbeným herečkám. Navíc moc hezky zpívá a je hrozně příjemná a sympatická. Objevila jsem ji až díky Deníku princezny 1 a 2, kde je naprosto úžasná. Vím, že hrála s hercem Chrostopherem Plummerem v muzikálu The sound of music- Za zvuku hudby, ale nevím, že by to dávali v televizi. Viděla jsem jen pár ukázek v nějakém dokumentu a myslím, že tam byla taky skvělá. Jako Merry Poppins byla taky super, ale s Plummerem se k sobě hezky hodí. Jsou prý kamarádi a hráli spolu taky v adaptaci filmu Na zlatém jezeře, kde původně hrála Katherine Hepburnová a Henry Fonda. Byli tam s Plummerem úžasní. *14* *14* *3*
    • Re: Julie

      Vzkaz pro Jardu:
      Julie Andrews také ztvárnila Lízu v My fair lady, ale jednalo se o divadelní hru, která vznikla jseště dlouho před natočením slavného filmu s Audrey Hepburn. Všechny písničky, které ve filmu zazněly,nezpívala Audrey Hepburn, i když prý chtěla. Tvůrci filmu jí to prý nedovolili a použili místo jejího hlasu právě hlas Julie z první verze My fair lady.
      *4* *3*
      Můžete zkusit toto video:
      My Fair Lady - Julie Andrews-1. video
      • Re: Re: Julie

        Evo, moc děkuji za tip na video.Právě
        jsem se dodíval.Já už si jen matně
        pamatuji filmové zpracování s Audrey
        Hepburn.Tahle ukázka My fair lady s Julií
        se mi líbila.Jednak jde vpravdě o už
        historický obrazový záznam a jednak tam
        zazněla jedna ze stěžejních písní tohoto
        muzikálu.Juliin zpěv působí mile,čistě
        a průzračně.Díky, že jste si na mě s tou
        ukázkou vzpomněla,mile jste mě překvapila. *3* *5* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Julie

          Nemáte za co děkovat. Rádo se stalo. *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Julie

            Tak teda jo.Budu se těšit na další doporučení s touto okouzlující dámou. *3* *4*
  • GOOD

    Toto je fakticky good herečka. Jedna z mých nejoblíbenějších !!! Této si moc a moc vážím !!! *14* *14* *14*
  • 29.12.2008

    obdivuji julii andrews,je velmi půvabná a krásná role v deníku princezny se jí moc povedla a mohl by se natočit další díl deník princezny,ale z julii andrews.
  • Opravdová osobnost

    Podle mě je Julie Andrews hlavně dobrý člověk, což se ve světě showbusinessu téměř nevidí. Za to si jí opravdu vážím. Její filmy mám ráda, hlavně Victor/Victoria, který se vážně povedl. V poslední době mám pocit, že se stahuje do ústraní a zaměřuje se spíše na dabing a psaní knih, což je, dle mého, škoda. Měla by zase natočit nějaký hraný film...
  • HMHM

    ještě nadabovala matku fiony tu královnu ve shrekovi 2 a má coolovej hlas...
    http://www.stardoll.com/en /dolls/581/Julie_Andrews.html *3*
  • mart01inka

    nejlepší herečka na světe

    je to moje neoblibenější herečka a kdybych se sni mohla poznat osobně tak bych byla ta nejštestnejsí člověkem na tomto světe brotožejí miluju:d I love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Narozeniny

    Jé, Julie má dneska narozky. Tak teda všechno nejlepší! *3*
  • p.petulkaa33

    ..

    Vše nej
  • štěstí

    Je to moje nejoblíbenější herečka,je to osobnost a je velmi krásná. Také mě moc mrzí, že v čechách jde sehnad jen velmi málo jejích věcí. Ráda bych vlastnila nejakou z jejich knih. Bohužel u nás je to málo pravděpodobné. Snad budu mít někdy štěstí.http://img.osobnosti.cz/s miles/10.gif

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit