Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LaWuJŮů Ho ...

    WoW ... On uPe DoKOnAlOsT ... oN uPe RoZtOmIlý ... On UpE SlAdKy ... hO mAx ŽeRůŮŮů *14* *14* *14*
  • vivien12

    <3

    Justin má krásnej hlas a je hezkej!Upa nejvic ho zboznuju a One Time poslouchám furt dokola *14* *14*
    • makulka9vcelicka

      Re: <3

      ja ho taky upe miluju a seš stejna jako moje nej amoska taky porad tu písničku poslocha porad dokola *14* *14* *14*
  • vejusska7

    nejj

    ma upa dobry hlasek a je uplne roztomily *14* *3* *3* *14* *14*
  • vejusska7

    nejjj

    nejlespi justin porad dokola posloucham pisnicku one time chcu jet a jeho koncet nej mega laskuju ho *14* *14* *14*
  • andysss

    Nejlepší

    Nejlepší kluk..MilujŮůŮ ho..je nejsladčí :-***
  • justinkabieberova

    justin

    Justin je nejhezčí a nejsladší kluk který žije je vážně boží *14*
  • justin

    jejku Justin upe božííí kluk....je upe nádhernej a nejen to taky nádherně zpívá upa překrásný hlavně písnička One time.... *14* *14* *14*
  • Justin Bieber

    ey justinek je uplně nádherný,a písnička one time je uplně boží,kdo se přidá? *14*
    • Re: Justin Bieber

      woooooow, je božííí!!
      • JB

        O Justinovi jsem také napsal článek, který považuji za objektivní. Budu rád za každou připomínku.:-) http://goo.gl/C2oE
        *5*
    • Re: Justin Bieber

      né asi je oupe dokonaléééj *14* oupe sladkej on *14* a song one time božíí *14* v minutě jsem se do něj zabouchlááá *14*
      • Re: Re: Justin Bieber

        Dyť jo, já taky!!!!!!! sladkeeeeeeeej coooooool boy!! *14* *14* LOve him!!
      • Re: Re: Justin Bieber

        má uplně krásnej hlas a skvělý písničkya navíc je krásnej a sladkej *14* *14*
        • Re: Re: Re: Justin Bieber

          on ? jéé upa náádhernej *14* *14*
    • babushenkaa

      Sabinkaaa

      jj jutin upec bozí miluju ho!! upec lxsníí muck MilUjU HO A PísNicKu One TimE POraD POsLoucHam MucK Miluju ThA =D *14* *14* *14* *14*
      • Re: Sabinkaaa

        JJ JUSTIN UUPLNE BOZI A ONE TIME POSLOUCHAM PORAD I TED KDYZ TO SEM PISU LOVUJUHO MUJ KLUCINA ZE MNE NEMUZE MAM TECH PAR FOTEK VSUDE NALEPENY AAA ILY *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit