Přejít na výpis diskuzí

Karel Hynek Mácha

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: K. H. Mácha

    souhlasim...je to všechno neuvěřitelný...děsně zajímavá osobnost...nejvíc mě zaujal jeho dopis o Housce
  • Re: Mácha je úžasný!!!

    mácha byll naprostej génius.... *4*
  • Re:

    jak duchaplné
  • Re: karel hynek macha

    SOUHLASÍM!!! *4*
  • Mácha

    Karla Hynka Máchu mám opravdu ráda a jeho básně táké! *14* *4* *14* *1* *3*
  • Re:

    vy ste vsichni blazni karel hynek macha bylvinikajici spisovatel *1* *4* letel jen do svehosveta a nikoho tam nechtel pustit on neni blazen
  • K. H. Mácha

    Vy jste toho jistě dokázali víc, kreténi!
    Mácha byl génius a neuvěřitelná osobnost. *16*
  • jjj

    *1* *1* *1* byl to debil *1* *1* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *5* *13* *13* *13* *1* *1* *1* *10* *10* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Mácha dnes

    Nevíte někdo, v jaké sekundární literatuře nebo na jaké internetové stránce (věrohodné) by se dalo najít něco na téma: Karel Hynek Mácha dnes?
    Předem děkuji.
  • Re: Re: magor

    no to asi těžko protože on už dávno zmřel!!!!!!!!!! to je stěr!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *4*
  • Karel Hynek Macha

    Karel Hynek Macha je unikatni a vy vsichni jste blbi jako ja!http://img.osobnosti.cz/smiles/9 .gif!!!!!!!!!! *4*
  • karel hynek macha

    karel hynek macha byl chytry neni to blazen jak se zda mel proste svuj svet a nikoho tam nechtel poustet mel rad krajinu a chtel proto neco dokazat *3*
  • Další chyba

    K.H.Mácha se narodil 16. listopadu a ne 10. jak uvádí autorka. Proč to ještě nikdo neopravil?
  • Macha nebyl normalni

    Psychopat *9*
  • chyba

    je tam chyba, macha se ve svem dile maj nestotoznoval s postavou vilema, ale hynka
  • Re: magor

    Byt Lori, tak Machu zabiju a povesim ho za kule do pruvanu!! *10* *16* *5*
  • Re: gdzgfg

    a nebude to tím že si to celý opsal!!!!!! *13*
  • Mácha je úžasný!!!

    Mácha byl strašně super!!!!U mě je tohle fakt člověk an úrovni...jsem do něho tak trošičku zamilovaná :-) ale to co dělal Lori je fakt celkem hnus...
  • magor

    Mácha byl magor. I když je jeho dílo bezesporu téměř geniální, nejradši bych ho zabila, hned jak bych ho viděla. Být Lori, tak se jdu oběsit!
  • fruper

    skalpel bych potřeboval *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit