Přejít na výpis diskuzí

Karel Kryl

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vdaka

    tento uzasny spevak,mi vzdy vycari usmev na tvari,vynikajuci textar a spevak,vdaka karle........ *4*
  • tahleta

    Pan

    Karel Kryl byl obrovský člověk,který ovlivnil svým bytím mnoho generací a stále se přesvědčuji,že ještě mimořádně dlouho bude.Je mi smutno,že už nikdy nic nového nenapíše a takový druhý se asi nenarodí. *4*
    • Re: Pan

      máš pravdu úplnou pravdu,byl,je,a bude nejlepší zpěvák *1*
    • Re: Pan

      Máš naprostou pravdu Karel byl je a bude jedinečnej člověk.
  • Tak a tohle je pýcha nás Čechů :)

    Velká osobnost českého národa,máme být alespoň na koho hrdí:)*14*
    Myslím,že to nebylo jednoduché se veřejně postavit proti takovému kolosu manipulátorů,jakým komunismus byl.To,že to někdo dokázal,dodávalo odvahu ostatním.
    Kytara podkresluje jeho texty,nad kterými je třeba se zamyslet.Když k tomu navíc zpívá,tak získáte skvělou hudební báseň s hlubokou myšlenkou.Lze chtít víc?Zkráceně-Karla Kryla si velmi vážím a jen lituji,že už nežije *9*
    • cítím to stejně
  • tahleta

    KK dnes

    Mám takový dojem,že v dnešní politické atmosféře by pan Kryl nestíhal psát.Zřejmě by byl opět v nemilosti,protože on by musel reagovat.Měl to v sobě.A jiný se ještě asi nenarodil. *4*
    • Re: duna

      jo nestihal psat,ale ty zato stihas psat ,a jeste mnohem vic vzlykat i vztekat se nadavat kokat jinym az do zaludka to se ti libi ze honziku?spehovat ,smirovat nonstop pan...hn....????? *5* *7*
  • Maestro Karel KRYL

    Pod stromeček jsem dostal nové CD Karla Kryla: Miláčku, je to radost poslouchat jeho češtinu, texty,zpěv. Nádherná poetika v jeho básních proložených v této kompilaci. Doporučuji!
  • Měl trnovou korunu.

    Uměl říc co si myslí, bez ohledu na politycké vlivy dané doby jak minulé, tak v i současné jeho přítomností jeho doby. To se nehodilo komunistům a ani postkomunistům, kteří si hrají v současnosti na kapitalisty. Pravda je zdravá, ale bolestivá. Lež je sladká, ale nemocná. A hodně mocipánů by ho v dnešní době nemělo rádo. Zdraví rebel, nepřidá na klidu hrabání peněz a moci. Zdraví Kamil
  • Karel Kryl

    Karel Kryl-Nejlepší autor nejlepších básní a písní.Poštím si ho stále dokola.Když přijdu z práce utahaný stačí mi pustit začátek nějaké jeho písničky a jsem naprosto odreagovaný.DÍKY KARLE *3*
  • ......

    Na to že mi je 13,tak ho ráda poslouchám a čtvrtinu jeho písniček chápu..Jak tady už někdo říkal,je to génius :)
  • Karle díky Ti

    Ještě jednou moc děkuji za Tvé poslední vystoupení ve Vídni v Nachtasylu. Bylo to nádherný. *14*
  • Když tady tak čtu tu diskuzi, nestačím se divit... Jak někdo můzpe srovnávat Kryla s Landou?!! Dobře, Landa zpívá Krylovi písničky a proto vás tohle srovnání napadlo. Ale já říkám:Vzbuďte se! Vždyť Kryl a Landa jsou úplně odlišné osobnosti! Kryl byl génius se srdcem na pravém místě, k němu mám nevýslovnou úctu, je Pan skladatel! A Landa? Je to nácek, který zpívá písně Kryla, aby měl vůbec z čeho žít a aby se taky trochu zviditelnil. Mě osobně opravdu nepřijde dobré, aby takový blb fašistickej zpíval texty kterým ani nerozumí...
    Toť vše ode mě
    • Prosím tě. Nevíš o Landovi nic. Nesnaží se zviditelnit ale ukazuje jeho písnička lásku České Republice tak drž hubu když tomu sám/sama nerozumíš a nesnaž se ze sebe dělat chytrého/chytrou když nic nevíš.
    • Landa hlavně není osobnost
    • Vidím to úplně stejně jako Vy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit