Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla jsem nedávno na výstavě hospodářských zvířat a potkala jsem tam Karla. Opravdu bych to nečekala :D
  • Právě sleduji nejlepší český film : COPAK JE TO ZA VOJÁKA ? - supr !!! *14*
  • Jste skvělý a zajímavý herec. Zajímavý jste,mimo jiné,i tím,že se nezviditelňujete. Určitě ne cíleně. Moc by mě zajímalo,zda tyto vzkazy čtete.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí,jste skvělý herec *2* *3* *15*
  • Ahoj , pan Roden je skvely herec a potvrdi to uplne kazdy jeho film . A ja budu doufat ze to potvrdi i me filmy :-) budu zacinat studovat DAMU v Praze a moc se tam tesim . Mozna ze mi nebudete verit alr to uz je vase volba . Jinak Pan Roden je Herec s Velkym H. Ma vse co ma spravnej chlap a herec mit : charisma , krasnej usmev , bozske oci, krasnou tvar A postavu a co nesmi chybet Talent :-) prosim drzte mi palce at se dostanu daleko :-)
  • Souhlasím se všemi, pan Roden je hodně dobrý herec, který si může diktovat podmínky. Přeji mu k dnešním kulatinám jenom to nejlepší.
  • Milý Kájo
    Všechno nejlepší ke kulatinám přání hodně štěstí,zdraví!!!!
  • Všichni máte pravdu jeden z nejlepších herců v ČR, velké charisma, pokora, žádná namyšlená celebrita, možná podivín, ale kdo nejsme. Je to opravdu výborný herec.
  • Karel Roden je herec s velkým H. Opravdu on si může říkat pan herec. Kam se na něj hrabou ty rádoby herecký rychlokvašky, co si zahrajou v jednom snímku půl roku jsou slavní a pak po nich ani pes neštěkne. Troufnu si říct, že v současnosti je to nejlepší český herec. Má můj obdiv.Sice nejsem češka ale jsem ráda že teď žiji v zemi kde mají takovéhle herecké ESO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší