Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan herec

    je to prostě borec
    *5* *3*
  • Re: Algernon

    Karel Roden je mistr!!!!! Nevíte někdo jakou má adresu? (Kde bydlí?) prosím napište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: Zdravý nemocný

    Héééééeč a já jsem se fotila s Karlem Gottem héééeč. *5*
  • ZÁMECKÝ PÁN Z VELKÝM PPPPPPPPPPPP

    Karle ,když jsem byla malá tak jsem tě neměla ráda,když jsem se dívala na nějakou pohádku např. Pták Ohnivák,tak jsem chtěla,aby už jsi nebyl.Viděla jsem tě prostě jen v televizi a neměla jsem tě ráda.Ale teď už jsem veliká a usuzuji,že jsi hrozně chytrý a rozumný a jdeš s dobou co se i normálního života týče.Držím palečky na renovaci tvého statku a mnoho úspěchů do dalších let.Pro mě jsi velký ZÁMECKÝ PÁN a ty na to máš!!!! *4* *4* *4*
  • Kaja

    Roden je proste squelůej herec...zadnyho ceskyho nemam rada jen Karla:-)ve filmu copak je to za vojaka zaril ten jeho usmev,a vazny pohled atelo.....muck:-)lofuju te
  • Kája

    JO Karla Rodena mam taky rada je to skvěly herec...a je moc peknej...za mlada bych si dala rict...ale mam trochu i stesti..je zjem poznala jeho dvojnika,je to automechanik a je desne sladkej...a je mu dooost podobny!!!hned jsem se zabouchla...ale jen skoda ze je mu asi taky pres 30...ale do servisu jezdim desne rada:-))
    No a kdyz reknu RODEN tak mamka ho taky nemuze vystat desne se ji nelibi...ale otec mi ho schvaluje !!:-* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Kárl

    taky ho strašně lovkuju, už jako malá jsem milovala COpak je toza vojáka........... je strašně sexyyyyyyyyyyyy *3*
  • zuzanka666

    Kárl

    miluju ho ale mů otec o něm nemůže ani slišet vždycky se rozčíly jednou jsem našla jeho fotku ,,jeeeeeeeeeeeeeeee hádej co jsem našla" řekla jsem tatovi a on hned Rodena zas.A zítra dávaj Copak je to za vojáka tak konečně se můj život zase trošilinku projasní Díky Kárle *14* *14*
  • je fakt kus :**

    On je teda kus a vypadá taky hoodně mile :* a hlavně je hodně přitažlivej :**** *14* *14*
  • kuddel

    Re: Re: ...

    TAKOVYCH JE NAS TU VIC. VSECHNO NEJLEPSI MISTRE *14*
  • Jménem krále

    Tak jsem právě přišla z kina a musím říct, že film jako takový mě nijak nenadchl,ale Karel opět zářil. Je to kus. *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k sedmačytřicetinám. *4*
  • kikinica

    Re: ...

    Taky bych se ráda připojila k gratulaci,takže všechno nej! *14* *14* *14*
  • ...

    vse nejlepsi k narozeninam pane Karle *15*
  • Re: UZ JEN PAR DNI

    Karel Roden a Jana Krausova jsou proste nej *1*
  • kuddel

    UZ JEN PAR DNI

    CHYSTAM SE KONCEM KVETNA NA ZDRAVEHO NEMOCNEHO. SNAD TO VYJDE. RADA BYCH HO POZNALA OSOBNE. CHTELA BYCH VEDET, JESTLI JE VAZNE TAK HODNY A MILY, JAK SE O NEM POVIDA *14*
  • Re: Re: Re: ......

    se ho klidne zeptej me je to jedno,ale jako fakt nechapu co na nem vidite? *1*
  • Re: Re: ......

    No tak znáš a co?Myslím, že bych se ho mohla zeptat, jak dobře se znáte.Jo a já zrovna miluju obyčejný chlapy, který jen hrajou...... *5*
  • :-)

    no jsem se musela pochlubit ze jsem vyfocena s karlem :-)))) *3*
  • Re: ......

    to je toho,ja znam karla lip jak ty ver tomu!!!a zadnej idol to teda neni,uplne obycejnej chlap,ktery jen hraje to je vse a vy se z nej muzete posrat.. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší