Přejít na výpis diskuzí

Karel Šíp

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Karel je Bohemák

    Zdravim tě, samozřejmě chodíme a ten rok v 2. lize nějakm přežijem, že jo.
    Ahoj
    K. Šíp
  • Karel je Bohemák

    Karle jsem rád že zrovna ty fandíš bohemce 1905 sedim skoro vedle tebe na VIP bohemians 4ever
  • LUXUS

    Karle,jste luxusní člověk a máte noblesu, ale to ty hovada nukleární, co nepoznají dobrý humor těžko pochopí! Zdravím!!!IVANA
  • Tanec

    Pane Šíp,o tom tanci jako by jste mi mluvil z duše. Jinak Vás obdivuji a fandím Vám, Vaše pořady jsou perfektní, dík za ně.Z Moravy zdraví Bob.
    http://www.stream.cz/video/41 051-slivovica
  • Jako,jako,jako,jako,jako....

    Pane Šípe,
    Vaše pořady jsou lidsky hřejivé, veselé, ale i poučné. Ukazujete jak se lze vypořádat i s nepřízní života.
    Jen jednu poznámku mám:
    Zkuste si jednou poslechnout jediný pořad a spočítejte si, kolikrát jste v něm řekl slovo "JAKO". Dal jsem si práci 18.3.2008 a spočítal jsem, že jste slovo
    "JAKO" vyslovil 115krát !!! Kdyby z toho bylo 10% oprávněných, zůstalo by i tak přes 100krát "JAKO" zbytečných(někdy v jedné větě i 5krát!).
    Při Vaších kvalitách byste se mohl tohoto nevkusu zbavit. I když nejste sám - TV se v současnosti hemží "módním slovem NICMÉNĚ", slova "prostě", "vlastně", zadrhávání "eeee..." už ani nesleduji.
    Kdo jiný by měl dbát na češtinu když ne vy, lidé v TV. POMOZTE I VY ZACHOVAT KRÁSU NAŠEHO JAZYKA! Díky!
  • Znechucení

    Je až s podivem, kolik nýmandů, kterým narostl aspoň jeden prst, hází špínu na člověka, který byl vždy vtipný a umí rozesmát. Kolik zamindrákovaných pitomců se tu anonymně zviditelňuje. Karle, děláš to dobře, nenech se znechutit.
  • jsi jednička !

    Pane Šípe, váš pořad je prima uklidnění po té divošce Bubílkové. Na vaše pořady jsem se vždycky ráda dívala a jsem si jistá, že to bude i nadále.
    Přeju hodně zajímavých hostů a trochu více soudnosti a tolerance od těch různých Michalů a Laděn.
  • Re: Všechnopárty

    Zdravím pane Šenku,taktiež sa mi páči Šíp, ale tu ma upútali Vinary.Bol som tam v novembri, či októbri u Jirku Vavroša, tak čiste náhodu , ak ho poznáte, iba že ho chcem pozdraviť.Peco
  • Re: údiv

    Keď náhodou prepnem na Šípa na ČT, všetko ostatné ide bokom, lebo viem, že vždy si prídem na svoje.Preto ma udivujú niektoré komentáre v tejto diskusii.Sú to ľudia , ktori sa takto odbavujú nielen na Šípovi, ale na všetkom, čo im príde do cesty.
    Karle u mňa si za 1.
  • Re: Dobrý

    děkuji
  • Dobrý

    Jsi dobry
  • Feministky

    Pane Karle, gratuluju k včerejší Všechnopárty, k tomu, jak vzorně a trpělivě jste vybalancoval ty feministky. Klobouk dolů, ona si děvčata nakonec dost protiřečila. Historickým vývojem byla dána role muže jako ochránce a lovce potravy a ženy jako ochránkyně domácího krbu. Dělba práce tomu chtěla, že to dnes vypadá trochu jinak. Ale i dnes je základem rodina a pokud se žena sama zbaví toho, k čemu má buňky a začne se honit za kariérou, trpí tím nejvíc děti, pokud teda nějaké jsou. Copak ženu nějak degraduje, když to doma vzorně klape a muž se domů rád vrací? A nakolik jí doma pomůže, to je dílem její chytrosti, nikoli feministickým hnutím. Pan doktor byl kouzelný a má v mnohém pravdu. Zdravím a přeji ještě spoustu pohotovosti a vtipu, kterými zatím oplýváte měrou vrchovatou.
  • Šíp - sranda

    Pane Šíp, jste můj šálek čaje.Ještě ,že vás máme ,vždycky člověku zvednete náladu a úsměv na tváři.Na váš pořad ,vlastně na všechny kde vystupujete se nemůžem dočkat , je to vždycky S R A N D A !!!!!!!!!!
  • Všechnopárty

    Sledoval jsem Váš program na ČT 1,
    11. září 2007 "Všechnopárty". Nemělo to chybu !!! Výborně jsem se pobavil a odreagoval od pracovních starostí. To jsem právě dnes potřeboval. Díky.
    Vladimír Šenk, Vinary u Přerova.
  • ďakujem

    ...p.Šíp, včerajší večer vyhlásenia fotbalových cien bol na urovni, je mi jasné že čas "tlačil" ale napriek tomu sa mi váš výkon veľmi páčil, uprimne závidím ako dokážete zvládnuť na malom priestore tak "veľký" objem pozitívnych správ...vynikajúci výber hudobných vystúpení...a "konfrontácia" Hašek-Čech priam skvelá...ozaj, je to len môj dojem, že tí dvaja sa snád aj podobajú...:-)) ešte raz skvelé a ďakujem...len vám môžeme závidieť...
  • To si troufáte

    Pane Šípe,o 30 let mladší si berete ,to jste sebevědomý.Je mi 60 a nedovedu si představit,jak poctivě plníte manželské povinnosti.Jste asi nesoudný.Ale je to vaše věc.Váš pořad je jediné spolu s panem Krausem,na co se dá koukat.Překvapuje mně,že na zdánlivě nezajímavé téma si dokážete vybrat zajímavé hosty.Klobouk dolů.Myslím,že už oba pořady jsou na stejné vynikající úrovni.
    S pozdravem St.Grossman
  • IQ

    Pane Šípe,
    od 20.3. jsem Váš neposluchač a kdykoli se objevíte na obrazovce, televizi přepínám nebo zavíram. Nemám chuť již dále poslouchat vaše lascivní moderátorské exhibicionismy (20.3: já jsem si ho včera měřil, myslím IQ), kterém se mohou smát tak puberťáci. Degradujete sebe, ale i Vaše posluchačstvo, které by se tomu mělo smát?. Jděte s takovou všechnopárty do háje. Váš již nedivák a neposluchač Miloš V.
  • díky, díky

    Díky, díky,
    konečně inteligentní,zábavný pořad Všechnopárty.Vždy se ráda dívám na váš pořad a jako amatérská herečka Vás obdivuji. Super!!! Děkuji Vám Dadla
  • VšechnopártyKLGRA

    Vážený pane. Rádi sledujeme Váš pořad Všechnopárty a vždy se u něj dobře pobavíme.Nejinak tomu bylo v díle, kde jste nám předvedl trojici Cikánů. Ti nikdy nezklamou! Ať už šlo o "JUDr" Ščuku, který ponížil našeho opravdu světového skladatele Smetanu a představil nám jakousi "vynikající " houslistku, o které neví, ani ve které zemi se přiživovala na tamním obyvatelstvu, zato tvrdí, že asi učila Paganiniho hrát! No to je cikánská drzost.Paganiniho i Smetanu zná a obdivuje celý kulturní svět, na rozdíl od Ščuky i s tou jeho hvězdou.No a ten Gondolán též nezklamal. Jak vylíčil Světového muzikanta, G. Broma, málem jako końského handlíře, který si přišel koupit 14 letého "basistu" do své vynikající kapely, kde měl vynikající muzikanty, a jak tatík Gondolán řekl, že synka prodá, jen když mu tam pan Brom místo něj nechá aspoň tak dobrého basistu.. no to je síla!A ještě v souvislosti s p. Pilarem.Já jsem vystudoval konzervatoř a kromě klasiky mám rád mimo jiné žánry i džez, hlavně klasický. Přesto si dovolím tvrdit, že měřítkem technické zdatnosti nejenom basistů jsou sólové party, např. v sólových koncertech, nebo party v operních a symfonických orchestrech.Neberte to jako výtku k Vašemu pořadu. Já jen doufám, že těm cikánským žvástům sám nevěříte a těším se na další Vaše pořady. Jen mně děsí, stále početnější cikánská populace, které se za naše peníze v českých zemích daří tak, jako nikde na světě a děsí mně to, jak už desetileté cikánské gangy za bílého dne přepadávají třeba naše české děti, které jdou ze školy. Doufám, že to nepotká Vaše dítě. Co Vy na to, jako otec malého dítěte? Zdraví Vás J.N. *7*
  • Pane Karle, obdivuji Vaši práci i Vás jako člověka. Jen nedokážu pochopit, jak jste mohl tak dlouhou dobu žít s něčím takovým jako je Holanová, která si myslí, že bude po zbytek života na Vás bude parazitovat.Sama peníze vydělat neumí, tak kouká na kom by je vysoudila *13* Přeji Vám mnoho štěstí v osobním životě s novou krásnou manželkou a děťátkem a mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit