Přejít na výpis diskuzí

Karel Voříšek

OSOBNOST 22.4.2009 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak to vedení Primy nevidí, že pan Voříšek nasírá diváky? To je pro ně výsměch ze strany moderátora. Pamatuji si časy kdy Prima bojovala o každého diváka. Jestliže se budou moderátoři takto chovat k divákům, tak to můžou rovnou zabalit. Pak si může pan Voříšek říkat "Prima jede ...., do záděle. Zdravím a přepínám.
  • Karel Voříšek si šlape na jazyk a nedá se poslouchat,neslyšíte to?
  • den dětí ve Staňkově

    Pane Voříšek, musím uznat, že dnešní spolupráce na dnu děti ve Stańkově byla velmi příjemná a budu se těšit na další (jo a ten mikrofon jsme si nedomluvili) :-D Přeji do budoucna jen to dobré a hodně úspěchů!!! Těším se na fotku a doufám, že i na věnování. S pozdravem H.Š. *3*
  • Mít čelní pleš (kouty), tak se nesnažím o moderní účes pane Voříšku, je to směšné.
  • Prima je pro mne nejlepší telka ale vadí mi Karel Voříšek s tím Prima jede, prý si to nechal patentovat, stejně jako kdysi rosničák s tím slunce v duši. To mu prima musí platit za každé uvedení prima jede?
  • Aktivní svazák kudy chodil, nakonec dokonce členství ve straně - aby si zametl cestičku, udával svoje kamarády... Prostě ukázka typického chcípáčka minulého století, který byl takovým "Mazánkem" z filmu Cesta do hlubin študákovi duše... Přinesl mi ovšem něco pozitivního ! Protože se na tohohle zmetka nemohu dívat, vrátil jsem se k četbě a během "vystoupení" tohoto hajzla si čtu... Je to úplně bezbolestné a Vám všem, kteří ten jeho udavačský ksicht snesete, přeji příjemný večer... Jarda
  • Já Vám teda nefandím. Vadí mi to vaše podlejzání na Primě. Měla jsem ráda zprávy na Primě. Teď s Vámi mě vyloženě vadí a nebaví. Oblíbila jsem si i primácké zprávy, protože jste tam nebyl vy, ale daleko lepší moderátoři. Podle mého názoru jsou daleko lepší moderátoři na Primě než jste vy.
    • Na zprávy na Primě jsme se dívali celá rodina, ale jak je tam Vořech, tak se raději díváme na Novu. Nevím na co si hraje machr.
  • Pane Voříšku fandím vám jste profík,všichni politici byli v KSč jenom otočili kabáty.
  • hrozny

    Pane Vorisku,jak muzete byt nejoblibenejsi moderator NECHAPU NEDA SE NA VAS DIVAT.Ty vecne usmevy a to mavani rukou na konci zprav katastrofa VYMENIT.
    • Tak si to prepni, kdyz se na p. Voriska nemuzes koukat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *2*
  • To si děláte p...l?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit