Přejít na výpis diskuzí

Kat DeLuna

OSOBNOST 4.2.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nom...

    Nom...ma dost dobre pisnicky,ale moc hezka neni...teda ve videoklipech jo ale...ono je to vsechno upravene a kdyz se podivam na nektere fotky....ale zajimalo by me kolik meri *7*
  • Re: ...

    Ano možná neni nejkrásnější ale neni ani nejošklivější a nechapu co tě žere. Já taky tenhle styl muziky moc nemusim ale tohle se mi libi a rada si ji poslechnu a myslim ze je jedno jak vypada kdyz ji poslouchás jako MP3 a ne jako videoklip. :O)
  • Re: ...

    tak se koukni na sebe a pak něco řikej ty intelektuale a neles sem příště kdyš ti to nezajíma a di se rači vizvracet
    :-)
    *5*
  • corny

    Re: The best

    tohle se nemusíí wůůbec komentowat, sama o sobě je prostě skwělá, když se k tomu přidá její hlas a vzhled!!!!! prostě je THE BEST!!! *3* *3* *14*
  • heath.4ever

    9 lives

    ahoj všem fandům!jestli budete chtít tak stáhněte její album 9Lives na webu
    http://lewis99.webovastranka. cz/file/1766_Kat_Deluna-9_lives
  • hello..

    Re: ...

    mno TY taky nejses zrovna *extra*,tak bud sticha!!
  • ...

    Stačily mi tři minuty klipu a bylo mi na zvracení...Větší tlamu sem neviděla...Fascinují mě tyhlety rádoby zpěvačky,co si myslí,že jsou něco extra...Tahle teda extra není ani náhodou...
  • miss.bunny

    _WoW_

    Talentovanejsi zpevacku jsem zatim nevidela a tyhle holce s nadhernym hlasem ted fandim nejvic.Cool holka!Je Best! *14* *14*
  • hello..

    hello..

    upe nejlepsi zpevacka hrozne krasne zpiva je nejjjjj a je mlada jednim slovej je NEJLEPSI *1* *1* *1* *3* *14* *3*
  • The best

    Super zpěvačka fakt moooocz navíc mladá a hezká *3*
  • Re: Super zpěvačka!

    Jo máš pravdu, FAKT SKVELE ZPÍVÁ !! *15*
  • Super zpěvačka!

    Fakt super zpěvačka... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit