Přejít na výpis diskuzí

Kat DeLuna

OSOBNOST 4.2.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamca12

    BÁJEČNÁ

    Kwásnej hlas a taky se mi líbí rytmus v písních. *5*
  • je to nádherná kočka!!!! miluju ji
  • jo je hezka a talentovana :-) :-) :-)
  • Jo,tu mám rád
  • ...

    Stačily mi tři minuty klipu a bylo mi na zvracení...Větší tlamu sem neviděla...Fascinují mě tyhlety rádoby zpěvačky,co si myslí,že jsou něco extra...Tahle teda extra není ani náhodou...
    • Re: ...

      Ano možná neni nejkrásnější ale neni ani nejošklivější a nechapu co tě žere. Já taky tenhle styl muziky moc nemusim ale tohle se mi libi a rada si ji poslechnu a myslim ze je jedno jak vypada kdyz ji poslouchás jako MP3 a ne jako videoklip. :O)
    • Re: ...

      tak se koukni na sebe a pak něco řikej ty intelektuale a neles sem příště kdyš ti to nezajíma a di se rači vizvracet
      :-)
      *5*
    • hello..

      Re: ...

      mno TY taky nejses zrovna *extra*,tak bud sticha!!
  • heath.4ever

    9 lives

    ahoj všem fandům!jestli budete chtít tak stáhněte její album 9Lives na webu
    http://lewis99.webovastranka. cz/file/1766_Kat_Deluna-9_lives
  • RESPECT

    ***LuXuS***
  • :)

    Kat je naprosto famózní *3* ...hlas senzační..celý album 9 lives je bomba...prostě co jinýho dodat..můžu její hudbu poslouchat furt.. *1* *3*
  • píseň

    chtěla bych se zeptat lidí co jsou tady jestli nemáte song od Kat DeLuna Whine Up je to fakt dobrá píseŇ když jí najdete tak posílejte na marfou@volny.cz
    *1* *1* *1* *1*
    • kaseneckaa

      Re: píseň

      hej to stáhneš uplně všude mě se tayk moc líbí ale už je skoro rok stará tak ji už moc neposlouchám
  • kamca12

    VŠECHNO NEJ KAT!

    Všechno nejlepší Kat! =) Máš užásný hlas.
    • anka6959

      Re: VŠECHNO NEJ KAT!

      HAPPY BIRTHDAY KAT hodně nej nej nej at se ti v životě daříííííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit