Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiri.afroday
    Moc rád na,,YouTube" sleduji pořad s Janem Krauzem ,,Uvolněte se prosím" a vaši diskuzi velice rád opakovaně si pouštím.S váma to bylo něco nového aproto nesterotipní z těchto pořadů.Rád vás zase uvidím v jakýmkoliv dizkuzním pořadu.Přeji vám v životě hodně úspěchů a hlavně láska je život se sympatickým partnerem.
  • Prachobyčejná zlatokopka asi tak.
  • Zajimave

    Katka uvedla jako cinnost, ktera ji bavi hadani?! Radeji se venuj vic te lasce..
  • kačena

    jestli je Kristelová modelka tak já sem svatý petr...tahle koza která si hraje na (mimochodem nenapodobitelnou) Pergnerovou má titul OSOBNOST...kde to sme?
  • katka je fakt dobrá

    Katka je naprosto v pohodě a normální holka!!! Mám jí moc ráda a fandim jí
  • ???

    Kdo to vůbec je, tahle peroxidka?
    To je zpěvačka nebo herečka nebo malířka nebo spisovatelka nebo sportovkyně nebo co vlastně? Co dokázala? Ví to někdo?
    • Re: ???

      krom kopírování Pergnerové nedokázala vůbec nic a to co předvedla u Krause jasně ukázalo jak moooc je omezená po natočení tohoto dílu se mediálně znemožnila určitě musela vzteky a brekem utíkat ze studia taková to byla OSTUDA !!!
      • Re: Re: ???

        moje řeč moje řeč, je prostě mozkově omezená no *9*
      • Re: Re: ???

        Byla si v pohode Kačko !! *3*
        • Re: Re: Re: ???

          ani omylem *9* *15* *8*
  • Zdravím, Katko. Doufám, že Vám auto předali. Hezký den. Láďa (Hošek)
  • je hezká pěkná krásná sexy modelka,moderátorka
  • je moje hezká pěkná krásná sexy manželka jenom pro mně
  • Dobrý den milá Kateřino. Jmenuji se Aleš a líbí se mi Váš názor skrze koření života. Berete to s úsměvem a nadhledem. Život není přeci jen o tom jednom. Ale vzájemném souznění, komunikaci a starosti jeden o druhého. Také o štěstí. Ale Vy už své největší štěstí máte. Vaše dcera je to nejkrásnější, co Vás mohlo potkat. Máte být na co pyšná. Mohu Vám to jen tiše závidět. Pevně věřím, že Vám bude dělat velikou radost a ona bude hrdá na svou maminku. Děti jsou to nejkrásnější na světě. Moc Vám držím palce, aby jste potkala toho pravého, který s Vámi bude sdílet veškeré radosti i starosti. A aby ho Vaše dcera přijala s radostí. Moc Vám to přeji. Přeji Vám krásný den a kouzelný víkend.
    S pozdravem Aleš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit