Přejít na výpis diskuzí

Kevin Zegers

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evush

    gossip girl

    ja myslim ze hrál i v gossip girl ve treti a ctvrty serii toho damiena :))
  • meteora

    Video

    Už jste vidělo jeho nové video? Je to video klip s Miley Cyrus. Jmenuje se to: The big bang. Je to super!
    • Re: Video

      Jo je hezký. *1*
    • Re: Video

      je absolutne dokonalé♥
  • dvojče

    no zda se ze zac nasel svoe dvojče je mu fakt podobnej ale myslim ze kevin je vo neco hezčí:) ale oba vypadaj božsky *14* *14*
  • kytuska

    Zamilovala jsem se! =o)

    Ach můj bože! Jakmile jsem uviděla film já jsem ty a ty jsi já...Tak jsem se ZAMILOVALA...Je dcla podobnej Zacovi ale já Zaca nesnáším...xD...Prostě Kevin je tááák krásnej =oD..Booože já jsem magor =oD *1* *1* *1*
    • Re: Zamilovala jsem se! =o)

      Nápodobně.Zac je hroznej. *3*
  • paige.mhatt

    já jsem ty a ty jsi já

    hele jak se menuje ta písnička jak jim hraje na plese a pak ta jak jede Woody s Hřebcem v autě?myslim jak jedou prvě ve filmu!Díky:)
  • melody12

    Hezčí!

    Když jsme se divala na Já jsem ty a Ty jsi já tak jsem si nejdřív myslela že Kevin je Zac *1* ale nakonec jsem prisla na to ze to neni Zac mno *1* a Kevin je rozhodne hezci nez Zac! *14*
    • behovadko

      Re: Hezčí!

      To si piš, že jo... *4* *14* *1*
    • paige.mhatt

      Re: Hezčí!

      no to já taky..se dívám na Hause,pak je reklama a říkám..hele ZAC..tak to se budu dívat..teď se koukám a on to Zac neni *9* ale nevadilo...je hezkej ale nemůžu pospudit jestli je Zac hezčí *13*
  • Kevin

    Se Zacem jsou si sice hodně podobní, ale Kevin je mnohem krásnější!!! *14*
    • Re: Kevin

      ahoj,jsem neslysicim to neva..moc libit se tobe...ty moc hezky kluka to mlady.. *14* *14*
    • ajulina

      Re: Kevin

      :D no tezko ric....oni maji upa stejny oci.... *14*
      • Re: Re: Kevin

        nn
  • Kevin Zegers = Zac Efron

    Nejpřijde vám Kevin děsně podobnej Zacu Efronovi??
    • Re: Kevin Zegers = Zac Efron

      Neeee
    • paige.mhatt

      Re: Kevin Zegers = Zac Efron

      jo,já sem se včera na nově dívala na Já jsem ty a ty jsi já a furt sem si říkala:,,Tyjo to je celej Zac" a furt dokola
      • ajulina

        Re: Re: Kevin Zegers = Zac Efron

        jo ja sem to taky videla.....a celou dobu sem si rikala ze je to zac.... *1*
        jinak je krasny....:-**
        • paige.mhatt

          Re: Re: Re: Kevin Zegers = Zac Efron

          jjj přesný
  • berusenecka

    Transamerica

    Drsný film je tam fakt dobrej akorat se obarvi na blond ...vsem moéc doporucuju...i zoufalka je drsna hraje tam chlapa preoperovaneho na babu... *15* *5*
  • kevin

    Ahoj, ty DVD fakt nevim, tak pardon. A Kevina jsem viděla jen ve filmu Transamerika- což je fakt zajímavý film a Kevinovi to tam sluší. Takže se už těším až uvidím nějaký další, mile se na něj dívalo. Jo a ty DVD fakt ale fakt nevim *1* . Tak se mějte papa Lil *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit