Přejít na výpis diskuzí

Kiki Kannibal

OSOBNOST 27.2.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Iwi Dakota Rose je sestra Audrey Kitching to je pravda že jsou ségry
  • Kiki Kannibal je predovšetkým obeť strašnej šikany. Čítajte http://goo.gl/KwSsg - šikana v škole, na internete, znásilnenie "priateľom", smrť priateľa, sťahovanie kvôli vyhrážkam... takto môže dopadnúť nevinná tínedžerská túžba byť obľúbenou. Našťastie to vyzerá, že Kiki je už minulosťou, existuje len Kirsten Ostrenga, ktorá sa napriek všetkému má dobre.
  • NEj

    Kiki je nej ze všech scene girl má úžasnej stajl
  • alyssia

    Vzor?

    Tohle je věc,kterou fakt nechápu..Jo,holka má sice docela fajn styl ale koukněte se proboha na ní pořádně..!..Tohle má bejt vzor pro mladý holky..?..No ono se asi ani není čemu divit,každá druhá považuje až nechutnou vychrtlost za neskonalou krásu a snaží se jí co nejvíce podobat..Jen tak dál,sláva anorektičkám..!!:-/
  • kajuska4

    =)

    Mám jí moc ráda *14*
  • Re: Kiki je 18 let

    kiki nemá myspace!!!!!!!!!!!! spíš koukni na její buzznet.
  • Re: ???

    to těžko ty píčo. *16* audrey by nikdy neměla jako ségru takovýho rozmazlenýho fracka jako je dakota.
  • Re: PROSIM

    co jsem koukala sehnat prý jde jenom v cizině... ani na internetu není.. ale hodně Scenek si ho vyrobíí...
  • ???

    A není Dakota Rose sestra Audrey Kitching???
  • vzor

    Je to pro mě vzor,protože je to fakt ůžasná scene queen,ale to vám nemusim ani řikat *1*
  • best

    Kiki je super,podle mě jedna z nej scene girls vůbec *14*
  • shifa

    !!!!

    http://ajischi.blog.cz/ *3*
  • ms.amazing

    ..

    Nejhezčí z těch všech scene příšer..
  • katy_kiki

    ?

    Hey lidi...Kiki není 17 ne ? Já myslela že 18 *lol* ale jako i tak vše nej Kiki...xD Upe miluju tuhle cool scene queen x)
  • olcheeseburger

    :)

    happy B day Kiki :)) *5*
  • Kiki je 18 let

    Kiki Kannibal je 18 let, a ne 16!! Někde se píše, že se narodila v roce 1990, někde zase že v roce 1993,1992, sice envím, v kterým přesně se narodila, ale myslím si, že bud v roce 1991 nebo 1990. Byla jsem totiž na jejím profilu na myspace a je tam napsané, že je jí 18!!
  • _lenulinka_

    love...scene..forewer

    Miluju scene newíc scenistka na světě milujůů..úžasná,nádherná,lux usní...je můj vzor *14*
  • rockstar-girl

    Je super!!

    Kiki je GOOD..Už pro to jméno xD
  • nikolletka

    Tuuuc

    Twe thak tohle je fakt fešna holčina:-Pfakt upe CUTE:-P;-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit