Přejít na výpis diskuzí

Kimi Räikkönen

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    dělám si srandu žejo koni? *1*
    • Re: ...

      jo jasně
      • Re: Re: ...

        *15*
  • JEEE

    I LOVE RAIKKONEN
    • Re: JEEE

      JA TAKY
      • Re: Re: JEEE

        TO SI DĚLÁŠ SRANDU
        • Re: Re: Re: JEEE

          JO ALE JA VIM ŽE HO MILUJEŠ
          • Re: Re: Re: Re: JEEE

            JÉÉ TY MĚ ZNÁŠ?
            • Re: Re: Re: Re: Re: JEEE

              JO SEDIM VEDLE TEBE A VIM ŽE SI HO CHCEŠ VZÍT
  • kiminka

    kimisek

    Kimi to je tej nejlepší a nejkrásnější jezdec.....doufám že tahle sezona bude lepší než ta minulá aby ho nenahradili Alonsem protože to bych asi fakt nepřežila jelikož Alonsa nemám moc v lásce a F1 bez Kimiho si nedovedu představit....už aby začali jezdit nemužu se dočkat.
  • eve1

    kimi

    kimi je moc hezkej a talentovanej jezdec .snad se mu podaří příští rok vyhrát titul.Uz aby se zecalo zase zavodit uz se nemuzu dockat!!! *1* *1* *1* *4* *4* *4*
  • jo

    jo souhlasim s váma! *16*
  • pavioko

    kimi

    caw lidi, slyseli jste to, ze Kimi bude u Ferrari koncit jestli nepoda lepsi vykon nez minulej rok a bude ho asi nahrazovat FERNANDO ALONSO *16*......dost na picu *5* *16* *9*
    • Re: kimi

      Haha to už bylo několikkrát tyto spekulace.Fernando má smlovu u Renaultu
      do roku 2011,Kimi i Felipe oba do konce
      sezony 2010.Ale já myslím,že Kimi se letos poučil a bude mít mnohem lepší sezonu,svůj vůz bude znát dobře má s ním
      natestovat 9000km.Hodně štěstí Kimi a získej titul atˇ vytřeš zrak těm čurákům
      škarohlídům.
  • joooooo

    kimi je dobrej jezdec ale felipe massa je lepsi no *14* ale kdybych je mela srovnat jsou oba dobry zboznuju je
  • F1

    ach jo... už aby se začalo zase jezdit...ta napínavé nedělní odpoledne mi chybí... *9* *9* *9*
    • Re: F1

      kimi je ten nejhezčí a nejlepší z F1 formule je můj nejoblíbenější sport i když kimimu ani ferrari se nevede mocdobře pořád je nejlepší nej nej nej nej nej nej nej držim palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ *14* *14* *3* *4* kimi hlavně se nevzdávej sebevědomí je na 1 místě *13* *4*
  • ...

    nn nejsou žádný lepší... *4*
  • smrtka

    smrtečka,když je druhej tak by to ho prvního rozztřílel samopalem *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit