Přejít na výpis diskuzí

Kimi Räikkönen

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kimi

    Haha to už bylo několikkrát tyto spekulace.Fernando má smlovu u Renaultu
    do roku 2011,Kimi i Felipe oba do konce
    sezony 2010.Ale já myslím,že Kimi se letos poučil a bude mít mnohem lepší sezonu,svůj vůz bude znát dobře má s ním
    natestovat 9000km.Hodně štěstí Kimi a získej titul atˇ vytřeš zrak těm čurákům
    škarohlídům.
  • pavioko

    kimi

    caw lidi, slyseli jste to, ze Kimi bude u Ferrari koncit jestli nepoda lepsi vykon nez minulej rok a bude ho asi nahrazovat FERNANDO ALONSO *16*......dost na picu *5* *16* *9*
  • karting

    Re: ahoj

    DI DO PICE HANELKA TU NEJSI U NEGRA *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5*
  • joooooo

    kimi je dobrej jezdec ale felipe massa je lepsi no *14* ale kdybych je mela srovnat jsou oba dobry zboznuju je
  • F1

    ach jo... už aby se začalo zase jezdit...ta napínavé nedělní odpoledne mi chybí... *9* *9* *9*
  • ...

    nn nejsou žádný lepší... *4*
  • smrtka

    smrtečka,když je druhej tak by to ho prvního rozztřílel samopalem *10*
  • hanelka

    ahoj

    Kimi je fajn ale su aj lepsi..... *8*
  • nej

    kimík je nej nej nej nej nej nej a nelepší jezdec f1 *14* *14* *14*
  • lintushka92

    Re: Re: Re: Mikko

    Neboj, to já vim - finská jména ještě poznám *1*
  • Re: Iceman

    no ted jsem se na to video koukala...to je mazec....je to taková vymejvárna ale musí se nechat že je to dobrej nápad... KARI PEKKA KYRO!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *1* *1* *5* *16* *5* *5*
  • Iceman

    Na You Tube zpívá jede Nor o úspěšných Finských sportovcích.KImi Raikkonen,Mika Hakinen,Hannu Maninen,Sampaa Lajunen a další.Jmenuje se to video kari pekka kyro.
  • Re: Re: Re: Re: kimííí

    to máš pravdu Koskenkorva a Finlandia vypovídají za vše... *3* *5* *16*
  • Re: Re: Mikko

    To nevadí všechny co jsem napsal tak jsou přeci Finové,tak jak Kimi Raikkonen.. *13*
  • lintushka92

    Re: Mikko

    Jo, Mikko je dooost dobrej, ale Saku je lepší.... Ale nejsme náhodou na ¨diskuzi o PILOTOVI F1..? *1*
  • Kimi je faakt sjuuuupr :)

    jj to máš pravdu *1* bylo faaakt dobrý jak nechal Massíka předject *3*
  • karting

    kimi je borec

    JE FEROVY,a v Šanghaji to potrvrdil *3*
  • Mikko

    Mikko Koivu je výborný hráč !!!
    Niklas Backstrom best goalie.
    Sami Salo a Joni Pitkanen výborní beci.
  • makycc

    Blahopřání

    Kimi všechno nej k narozeninám mtmr *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: Re: kimííí

    Tu sílu mají v sobě mě stačílo jak se kapitán nejslavnějšího klubu NHL Montreal Canadiens Saku Koivu ,vyrovnal a vyhrál boj nad zkurvenou leukemií.
    Nebo v roce v roce 2006 v bojích play-off proti Carolině si zranil oko , na které stále dodnes pořádně nevidí.To jak se tím vším vyrovnal a stále ještě hraje je paráda.Všichni ho NHL repektují jak se s tím vyrovnal.Montreal naposledy vyhrál SC v 93,snad ho letos konečně vybojují.Saku má bratra mladšího Mikko hraje za Minnesotu Wild, velmi nadějní centr který umí založit útok i v defenzivě hraje dobře.Zkrátka Fini jsou šikovní ve většině sportech a navic mají skvělou vodku Finlandia nebo Koskenkorva!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit