Přejít na výpis diskuzí

Kimi Räikkönen

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanelka

    ahoj

    Kimi je fajn ale su aj lepsi..... *8*
    • karting

      Re: ahoj

      DI DO PICE HANELKA TU NEJSI U NEGRA *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5*
  • nej

    kimík je nej nej nej nej nej nej a nelepší jezdec f1 *14* *14* *14*
  • Iceman

    Na You Tube zpívá jede Nor o úspěšných Finských sportovcích.KImi Raikkonen,Mika Hakinen,Hannu Maninen,Sampaa Lajunen a další.Jmenuje se to video kari pekka kyro.
    • Re: Iceman

      no ted jsem se na to video koukala...to je mazec....je to taková vymejvárna ale musí se nechat že je to dobrej nápad... KARI PEKKA KYRO!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *1* *1* *5* *16* *5* *5*
  • Kimi je faakt sjuuuupr :)

    jj to máš pravdu *1* bylo faaakt dobrý jak nechal Massíka předject *3*
  • karting

    kimi je borec

    JE FEROVY,a v Šanghaji to potrvrdil *3*
  • Mikko

    Mikko Koivu je výborný hráč !!!
    Niklas Backstrom best goalie.
    Sami Salo a Joni Pitkanen výborní beci.
    • lintushka92

      Re: Mikko

      Jo, Mikko je dooost dobrej, ale Saku je lepší.... Ale nejsme náhodou na ¨diskuzi o PILOTOVI F1..? *1*
      • Re: Re: Mikko

        To nevadí všechny co jsem napsal tak jsou přeci Finové,tak jak Kimi Raikkonen.. *13*
        • lintushka92

          Re: Re: Re: Mikko

          Neboj, to já vim - finská jména ještě poznám *1*
  • makycc

    Blahopřání

    Kimi všechno nej k narozeninám mtmr *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Kimík

    ahojky založila jsem si blog o formulích mám tam hlavně Kimiho a všechny další jezdce http://svet-formule-1.blog.cz , prosím jukněte se tam , budu strašně moc rada, Kimi is best.:-) *14*
  • kimííí

    Nemá KImi v pátek 17.10. narozeniny??????řekla bych, že mu bude 29....
    • Re: kimííí

      Ano narozeniny má v ten den jak jsi napsala,narodil se v roce 1979 ve finském Espoo.Snad vyhraje Gp Číny,kde mimochodem vloni vyhrál.Mimochodem Kimi letos odjel test s wrc-carem fordem kde jezdí Mikko a Jari-Matti jeho krajané.Přeji mu příští sezonu titul,snad ho získá,ale bude to těžké.Je to pro mě nejlepší pilot, strašně mě mrzí že nevyhrál letos ve spa na trati ,kde vyhrávají best of best.Předcházejicí 3.závody tam vyhrál, vyhrál tam i jeho krajan a 2* mistr světa a výborný závodník Mika Hakkinen ve fantastickém souboji s Michaelem Schumacherem v roce 2000.Škoda ,že Mika skončil po sezoně 2001, byly to báječné časy, když tenle seveřan ledový jak sklenice Finlandia vodky závodil a vyhrával.Jeho poslední triumf při GP USA v roce 2000 byl nesmírně dojemný a krásný.Strašně se mi líbí co řekl Michael o Mikovi Mika byl ten nejtěžší soupeř proti kterému ,jsem kdy závodil.Mika prožil ve Formuli také krušné časy hlavně v 95 při gp Adelaide kde málem zahynul tato nehoda byla velmi těžká je na YouTube, praskla mu přední pneumatika a jeho vůz se řítil rychlostí hodně přes 230km/hod.Aby přežil musel mu hlavní zasahující lékař při nehodách ve f1 a velká kapacita Sidney Watkins přímo na místě nehody provést tracheotomii hrdla.Mika byl naštěstí velice silný a odolný a tuto tvrdou a těžkou zkoušku zvládl.Po takhle těžké nehodě nevynechal první zavod nové sezony,který ho čekal za 4.měsice v tom závodě dokonce dojel na 5.pozici nevídané!! Mika má také velkou zásluhu na tom, že se Kimi dostal ze Sauberu do McLarenu, právě když Mika ukončoval kariéru původně řekl ,že si dá rok pauzu nakonec z toho bylo ukončení kariéry ve f1.Mika doporuřil svému šéfovi McLarenu ,a zárovenˇ svému příteli Ronu Dennisovi Kimiho.Zato co Mika dokázal ve f1 2* vyhrál titul a jak se uzdravil z té těžké nehody si zaslouží velké absoluturium!! Létající Fin Forever!!
      • Re: Re: kimííí

        Tvůj článek je naprosto skvělej.Ty asi koukáš na formule už dlouho.Je to fakt mazec,Mika Hakkinen je frajer, bohužel už nejezdí, ale dokázal, že je jednička.obdivuju ho i jeho sílu bojovat.
        • Re: Re: Re: kimííí

          Tu sílu mají v sobě mě stačílo jak se kapitán nejslavnějšího klubu NHL Montreal Canadiens Saku Koivu ,vyrovnal a vyhrál boj nad zkurvenou leukemií.
          Nebo v roce v roce 2006 v bojích play-off proti Carolině si zranil oko , na které stále dodnes pořádně nevidí.To jak se tím vším vyrovnal a stále ještě hraje je paráda.Všichni ho NHL repektují jak se s tím vyrovnal.Montreal naposledy vyhrál SC v 93,snad ho letos konečně vybojují.Saku má bratra mladšího Mikko hraje za Minnesotu Wild, velmi nadějní centr který umí založit útok i v defenzivě hraje dobře.Zkrátka Fini jsou šikovní ve většině sportech a navic mají skvělou vodku Finlandia nebo Koskenkorva!!! *5*
          • Re: Re: Re: Re: kimííí

            to máš pravdu Koskenkorva a Finlandia vypovídají za vše... *3* *5* *16*
  • kimi

    Tenhle závod byl dobrej, moc jsem Kimimu fandila.Jsem ráda, že se nesnažil za každou cenu dostat před Kubicu, protože to dělá většinou a vždy skončí nabouranej 4 kola před koncem. V neděli jsem vstávala už v 5 jenom abych to stihla.... Kimi je užasnej... *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší