Přejít na výpis diskuzí

Klára Kolomazníková

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: skupina je super

    ahojLucko to neva že jsi starší já taky a Klárka mě vždy hezky uvítá jí je jedno jestly ti je jeden rok nebo sto moc si váží všech fanušků Vl´ˇda
  • Re: Pro všechny fandy

    Ahoj Niky já se s Klárku setkávám tak 5 krát do roka je to človíček kterého jentak nepotkáš krásná hodná milá upřimná dostupná její stránky jsou www.klara-k.cz stojí za ní vyjet pokud mi Niky pošleš E-mail tak ti pošlu nějaku fotku Kláry můj je vlada-k@centrum.cz měj se moc hezky Niky
  • Re: vzkaz pro vladu

    Klárka je moc hezká faj milej člověk a je hlavně ke svému okolí slušná a hezky o něm vypráví DANIELO t o´Vás neplatí co?????a asi nato rodiče zapoměly pokud to nezpravíš tak se nedá nic dělat pa Vláďa
  • Pro všechny fandy

    Umí fakt moc hezky zpívat a je moc pěkná...sice ji neznám osobně,ale myslím si,že je to hodná holka..z těch fotek a vystupování v televizi je vidět,že je to hodně sympatickej,milej a hodnej človíček... *4*
  • Pro všechny fandy

    Umí fakt moc hezky zpívat a je moc pěkná...sice ji neznám osobně,ale myslím si,že je to hodná holka..z těch fotek a vystupování v televizi je vidět,že je to hodně sympatickej a hodnej človíček... *4*
  • Soutěžte!!!

    Ahoj všichni,kdo máte rádi Kláru Kolomazníkovou.Mám pro vás návrh.Nechcete si zasoutěžit o super ceny?Pokud ano,určitě se koukněte na www.klara-kolomaznikova.blog.cz pro více informací!!Díky *4*
  • HEC

    a ja mam 1499,5 samolepek HEC HEC HEC HEC HEC
  • vzkaz pro vladu

    hled si ceskeho pravopisu DEBILE, *13* holki si dodelavaji maturitu DEBYLE
  • ty kravo

    *13* ty kravo ty kravo ty kravo klaro kolomaznikova ty kravo
  • Re: Re: Re: Klára je vzor

    Ahojky,jo klidně,můj mail je:josefa.silena@seznam.cz já mám 456 obrázků Klárky,zatím pa
  • Re: skupina je super

    Dobrý den Lucko Prosím Vás skupina Holki se sice rozpadla ale Klárka Kolomazníková zpívá dal má dvě alba které jsou supr Sama a Toužím na rok 2008 připravuje svoje třetí album tak Holki žijou dál ikyž zpívá už jen jedna Vláďa
  • Re: Re: Klára je vzor

    Ahoj Dianko jsem moc rád že fandíš Kláře díky jsi supr pokud mi prozradíš svuj E-mail tak ti pošlu pár pěkných fotek Klárky mám jich si 200 měj se moc hehky a děkuji i za Klárku Vláďa
  • ahojky

    klara ma fakt bezva pisnicky *4*
  • Re: Klára je vzor

    Ahojky,s Kláruškou máš pravdu,jsme kámošky už skvělých let a ona je vážně mocinky moc hodnoučká!!!Jinak,co se týče ostatních ex-členek,tak ty v současné době,pracují jako normální lidé.Slyšela jse,že Katka učí na jedné škole hudební výchovu ale o těch ostatních nic nevím...
  • Klára je vzor

    Jsem ohromný fanda Klárky nejenom že jí příroda obdarovala supr krásou ale je ohromě mylej človíček nejenom že zpívá ale hraje v Semoforu už druhou hru nedavno nafotila kalendář Klára a její myláčkové Klárka je supr pracovitej človíček když mám čas tak neváhám se za Klárkou podívat a zjistil jsem že Klárka si nanic nehraje pokud může splní každé přání svích fanoušků a tak mi je líto že Klárku dosud nikdo neobsadil do fylmu je to její veliké přání je jenom zřídka vidět v televizy a na rádiu jsou slišet spíš písničky od skupiny Holki něž od Klárky necméně by mě zajímalo čemu se dnes věnují Katka Nikola a Radana pokud to víte dejte věďet P.S. pošlete Klárce hlasy do Českého slavíka zaslouží si to Mějte se moc hezky Vláďa
  • klara je super

    klarka je super holka!!!
  • skvělá holčina

    Klárka je prostě super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *3* *5* *4*
  • skupina je super

    I když jsem o něco starší než lecjaká patnácka,tato skupina se mi pořád moc líbí a poslech jejich písní mne vždy dokáže hodit do klidu.Škoda ,že už se rozpadly. *9* *15*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.SKUPINA HOLKI A JEJICH PÍSNIČKY SE MI LÍBILI.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit