Přejít na výpis diskuzí

Klára Kolomazníková

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Kláro dobře zpíváš *5*
  • klara je super

    klarka je super holka!!!
  • Pro všechny fandy

    Umí fakt moc hezky zpívat a je moc pěkná...sice ji neznám osobně,ale myslím si,že je to hodná holka..z těch fotek a vystupování v televizi je vidět,že je to hodně sympatickej,milej a hodnej človíček... *4*
    • Re: Pro všechny fandy

      Ahoj Niky já se s Klárku setkávám tak 5 krát do roka je to človíček kterého jentak nepotkáš krásná hodná milá upřimná dostupná její stránky jsou www.klara-k.cz stojí za ní vyjet pokud mi Niky pošleš E-mail tak ti pošlu nějaku fotku Kláry můj je vlada-k@centrum.cz měj se moc hezky Niky
  • Fotky Klárky

    Ahoj všichni, co máte rádi Kláru.
    Nabízím fotky této úžasné zpěvačky, jak z vystoupení, tak i portrétovky. I z dob Holek.
  • Online chat s Klárou Kolomazníkovou

    Všem fanouškům se na vědomost dává, že 23.11. proběhne od 19 hodin online chat s Klárou na stránkách Kultura21.cz, tak neváhejte a přijďte se Kláry na cokoliv zeptat, http://www.kultura21.cz/
  • Skvělé písně, nádherný hlas, užasná hudba, výborný charakter. Pozici ideální ženy splňuje jedině Klárka Kolomazníková
  • narozenynam posinku
  • druhořadá zpěvačka

  • Klára je vzor

    Jsem ohromný fanda Klárky nejenom že jí příroda obdarovala supr krásou ale je ohromě mylej človíček nejenom že zpívá ale hraje v Semoforu už druhou hru nedavno nafotila kalendář Klára a její myláčkové Klárka je supr pracovitej človíček když mám čas tak neváhám se za Klárkou podívat a zjistil jsem že Klárka si nanic nehraje pokud může splní každé přání svích fanoušků a tak mi je líto že Klárku dosud nikdo neobsadil do fylmu je to její veliké přání je jenom zřídka vidět v televizy a na rádiu jsou slišet spíš písničky od skupiny Holki něž od Klárky necméně by mě zajímalo čemu se dnes věnují Katka Nikola a Radana pokud to víte dejte věďet P.S. pošlete Klárce hlasy do Českého slavíka zaslouží si to Mějte se moc hezky Vláďa
    • Re: Klára je vzor

      Ahojky,s Kláruškou máš pravdu,jsme kámošky už skvělých let a ona je vážně mocinky moc hodnoučká!!!Jinak,co se týče ostatních ex-členek,tak ty v současné době,pracují jako normální lidé.Slyšela jse,že Katka učí na jedné škole hudební výchovu ale o těch ostatních nic nevím...
      • Re: Re: Klára je vzor

        Ahoj Dianko jsem moc rád že fandíš Kláře díky jsi supr pokud mi prozradíš svuj E-mail tak ti pošlu pár pěkných fotek Klárky mám jich si 200 měj se moc hehky a děkuji i za Klárku Vláďa
        • Re: Re: Re: Klára je vzor

          Ahojky,jo klidně,můj mail je:josefa.silena@seznam.cz já mám 456 obrázků Klárky,zatím pa
          • HEC

            a ja mam 1499,5 samolepek HEC HEC HEC HEC HEC
  • ty kravo

    *13* ty kravo ty kravo ty kravo klaro kolomaznikova ty kravo
    • nika1979

      Re: ty kravo

      dej klaře kolomazníkové pokoj neřikej ji .kravo ona žena a vdaná.................
      Danielo.Mašková................ jeji 30let,. mně také lady nika1979 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit