Přejít na výpis diskuzí

Kristina Pimenova

OSOBNOST 23.10.2014 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježíííííš .. ať vypadne ze showbyznysu .. kolik jí je ? devět?????? .. každý dítě má v tomhle věku úplně jiné starosti než focení atd.. (zkažené dětství) !!!! *16* *16* *13* *8*
    • Presne ... Je zmlovana a v 9-10 letech je to opravdu uchylny
  • niečo vám teraz poviem!
    to dievčatko má len 10 rokov a už je modelka? ale jej detstvo sa jej už nikdy v živote nevráti!!! *9* *9* *13* ved čo má s toho že je nejaká SUPERMODELKA *10* ??? peniaze,slávu? no a čo? a kde teraz zoberie sukromie? podla mna by kazde dieta malo zit zivot krásne a BEZSTAROSTNE! a nie s tym ze je nejaka super kráska. je to hrozne ako dnešní ludia zachadzaju s deťmi!!!!!!!!!! *16* *16* *10* *9* *9* *13* *13* *13*
  • takých detí je na slovensku alebo aj v česku milion
  • Súhlasím s Pepou.Len tak povedala mi že namiesto toho slova rukavičkách malo byť slovo nohavickach.
  • Aj nejsom vobec hezka už ma to nebavi to focenie a oblekani do peknych odevu nejsou nejkrasneisi na svete
    • Ahoj...ty nejsi Kristina Pimenova:)ha a mám tě...Kristina Pimenova žije v Rusku jr to malá ruská modelka a jako fakt určitě umí slo ensky nedělej se..:D Jdi trapná koza když se za ni vydáváš
  • nudi sa a vie len ruštinu
  • Vôbec nie je najkrajšia práve naopak. Dievčatá sme videli aj krajšie. A má malé oči.
  • to je ale pěkná holka :)
  • Holčička je krásná, ale osobně bych malou holčičku do světa módy určitě nehodila. Na fotkách se nesměje, bůh ví jak to s ní dopadne. *9* No ale co čekat od ruské matky (modelky).
    Lidi co píšou, že není krásná jsou omezení a lidi co na ty omezené nadávají a neumí napsat ani slovo líbí, jsou omezení taky.
    • Lujzo máš pravdu *3* *3* *3* *3* *3*
  • Je pekna ale tiez ako niektory iny si nemyslim ze je uplne najkrajsia aj ked je pravda ze je velmi pekna. Alew to co mi na tom vadi asi najviac je to ze ma len 9 rokov tak preco ju otravovat z foteniami a modelingom nieje modelka ale predovsetkym dieta a vsetci okolo by to mali respektovat a nerobyt z nej neviem co!!! Ak sa vam nepacxi moj nazor tak napiste na moj koment reakciu a navyse je to len moj nazor!!!:-) :-) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit