Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne si asi 5 368 425 :)
  • jakub.k99
    Ahoj Krystýno, už se moc a moc těším na ty nové díly COMEACKU, usrčitě to bude zase prča až se v obýváku budu válet smíchy. Jsem zvědav co am dobrýho zase předvedeš. Ahoj, jakub z Mýta u Rokycan.
  • ahoj kristyno uz te nekdo pozval na kavu jenom jako na pokec asi jsem prvni diky za odpoved
  • hellraiser

    Re: Re: Re: COMEBACK

    :-))) Tomu tak nekdo bude verit, ze sem pise prava Kristyna L. - ta by takhle silene v zivote nepsala, navic je to pruhledny uz tim, ze v tom prijmeni mas chybu...tak ze sebe nedelej nekoho, kdo nejsi.
  • Re: Re: COMEBACK

    jo napišu tiho je to kristyna-laichtova@seznam.cz a diky že jsi moje faninka
  • Re: COMEBACK

    ahoj kristy jsem tvoje nejlepši faninka nenapsala by si mi tvuj email proska
  • 5.B Prosííííí

    Ahoj jsme 5.B a chteli by jsme te pozadat jestli by jsi nam nedala tvoje cislo protoze jsme s nasi ucitelkou naposled chceme vymislet neco extra a to ses ty kazda trida si ma vymislet nejakou scenku a nas napadl comeback my vyme ze je to divny a ze se asi neozves ale skusili jsme to no a proto te zadame jestli bys neprijena na častoboř a na nas se koukla byli bychom aspon radi kdybys ses ozvala
    Děkuje 5.B =D
  • COMEBACK

    AHOJ KRISTÝNKO DÍVÁM SE NA NOVÉ DÍLY COMEBAKU A JSOU SUPER VELIKÝ DÍK
  • Re: MYSLÍM NA TEBE

    Hehe blázne *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • stefanie555

    úchyláci

    hele lidi uvědomte si, že ty vaše perverzní komentáře čte každý....a je to dost divný..nikdy s vámi nebude chodit...mno...šance tu je..ale né když jí sem napíšete, že se vám o ní zdá každou noc...a já nwm co ještě "vzrušujícího".
    A doufám, že nejste tak naivní abyste si mysleli, že se s váma sejde..! *9* *13* *15* *1* *5*
  • Adina

    Nechce se ani věřit, že si taková kočka prošla v dětství peklem :-(
  • Comeback

    Ahojas Kristy. Tos sem od jedneho znameho dostal DVD se vsemi dily Comeback a musim rict,ze fakt super. Excelujes tam a ackoliv to rikam celkem s podivem prebila si tam i Tomase Matonohu nebo Martina Dejdara. Maj sa dobre a at sa ti dari jak v osobnim zivote tak i ve filmu ci divadle. M. *3*
  • rozhovor

    Ahoj Kristýnko dnes 17.1 2011 jsem četl týdeníku televize tvůj rozhovor a srovnal jsem si to se mnou a napadlo mě že máme podobný život jako ty myslím že by jsme se měly sejít a popovídat si s polu vím že ráda cestuješ a držíž si od cizích lidí odstup což je dobré jinak tě zdravím tebe a celou tvoji rodinu Přítel *3* *3* *3* *3* *3*
  • Kristýnka

    Jseš moc krásná Kristýnko::: *14*
  • příjemné prožití

    Příjemné prožití svátků vánočních hodně zdraví štěstí a úspěchu v novém roce ti přeje tvůj Přítel *4* *4* *4* *4*
  • vera689

    tip

    wow 25??? *8* já bych jí tipla na 19
  • VOLÁM TI

    VOLÁM TI ZÁLEŽÍ MY NA TOBĚ MÁM I TVOJE FOTKY DOMA VÍM ŽE MĚ MÁŠ ASI ZA BLÁZNA ALE NENÍ TO TAK S ÚCTOU K TOBĚ ZDRAVÍ TVŮJ CTITEL *4* *4* *4*
  • Re: narozeniny

    Vše nej k narozeninám.. *3* *14*
  • mileynkamallinka

    narozeniny

    vše nejlepší k narozeninám *4*
  • druhý přítel

    Ahojky mám tě velmi rád a i když se neznáme tak mi na tobě velice záleží a chtěl bych tě poznat a popovídat si s tebou vím že máš přítele Štěpána a plně to respektuji a přeji vám hodně dobrého ve vašem životě ps jsem tvůj druhý přítel ahoj *3* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší