Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Boková

OSOBNOST 13.1.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co napsat? krásná žena- je píma že je *5* a abychom se s ní mohli i na dále potkávat
  • Všechno nejlepší ke třítuctovejm narozkám!
  • Je to nadherna osoba, platonicky jsem se zamiloval. A jak jsem koukal na Obcansky prukaz zaujala mne i Hanka a napadlo mne ze jsi jsou dost podobne a skutecne jsou sestry. Rodice jsi nevybirame a tudiz za ne nemuzeme to je vyjadreni k jejimu otci, ktereho ja osobne take nemam rad. Ale tak ja take vetsinou nebyl zrovna obliben u rodicu svych lasek.
  • Kočka!
  • Nádherná ženská a dobrá herečka.
  • Je to bezesporu naše nejkrásnější herečka.
    Odhlédnu-li od jejího vzhledu (což jde ztuha), tak zjistím, že má veliký talent, přirozenost projevu, pokoru bez které je herec jen pozér.
    Prostě jsem rád, že máme novou Janu Brejchovou.
  • V Neviditelných je vážně skvělá. Jen tak dál.
  • Já též. SIce děti za své rodiče nemohou, ale geny jsou geny...
  • Kristýnu Bokovou nemám ráda, protože naprosto nenádivím jejího otce Johna a jeho povedený spolek Šalamoun. Proto ji vnímám v jejích rolích negativně. Nemůžu si pomoci, je to krátkozraké, vím. A že se s Liškou rozvedou, to mi bylo jasné hned od začátku.
  • Nic mi to jméno neříká, ale ty filmy ve kterých hrála znám
  • Já jsem na tom úplně stejně-v Občanském průkazu byla Krystína úchvatná a moc jí to slušelo *3* -jsem se do ní zamiloval *14* !!!
  • Já také, bude nás většina ♥
  • Naprosto souhlasím, mně se Paní Pivoňkové taky její role líbila a byla moc hezká a věřím že i teď je krásná :)
  • vo filme občansky preukaz je uplne cool velmi sa mi tam paci ten film som si pozrela len kvoli nej
    *4*
  • Jako třídní Lenka Pivoňková v Občanském průkazu byla opravdu skvělá.
    Naprosto "na tělo" jí sedla doba 70. let, květinových dětí, batik, korálků,zakázaných beatových kapel a mládež morálně devastujících Stones a Led Zeppelin.
    Je v ní něco mile starosvětského, má charisma.
    Neznám její současné angažmá, škoda, že takovýchto filmů není více.
    Přiznám se, že Občanský průkaz mě na první shlédnutí příliš nezaujal, ale čím dál více mu přicházím na chuť, možná proto, že čtyřicítku už mám za sebou a tuhle dobu jsem zažil a .
    Každopádně paní Kristýně přeji vše dobré a v životě i profesi držím palce!
  • :)))

    aj ja som sa zamiloval :) videl som teraz horem padem... mad charisma
  • ako to uz hej

    Ale uz aka krasna zena to je.. zdielam nazor kolegu vyssie, ze sa zamiloval .. ani sa necudujem, nadherna zena :-) waw. Prajem vela dobrych filmovych uloh, vela zdravia a pohodicky v rodine :-) PS: fakt ma tato krasna zena veeelmi oslovila :-) drzim palce nech sa dari. *5*
  • :-)

    Já se zamiloval :-) po shlédnutí filmu Občanský průkaz jsem z ní paf :-)
    *14*
  • hamiltonka

    super ženáá

    Kristýna je super žena, četla jsem s ní pár rozhovorů, má skvělý názory, moc jí závidím Lišáka:), mají krásnýho syna Šimona-Samuela, kterej dělá úplně stejný grimasy jak taťka, má stejnou pusinku jako on, takovej malej Lišáček:)
  • ...

    Kristyna je vyborna tanečnice a tak i herečka.na to že hereckou školu nevystudovala je moc dobra.Jak ve filmu tak i v představení Na dotek.Prijde mi ze je fajn a neprijde mi vubec namyslena.A taky je moc hezka a ma krasne dite a super muze,kdyby nekdo nevedel Pavla Lišku *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit