Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Pecková

OSOBNOST 8.6.2008 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dík

    ahoj.děkuju *3*
    • Re: dík

      ahoj kiki mam dotaz jak ses dostala k 5angels??? *1* *1* *1*
      • krystinko:-(

        kiki fak se rozpadate?? ted je jine 5angels *9* *9* *9*
        • Re: krystinko:-(

          jen nika tam zustala??? odepis fakt prosim *9* *9* *9*
          • Re: Re: krystinko:-(

            fakt vymenili dianku!!!!! *9* *9* *9* *9*
  • 9kacaba7

    Párty

    Ahoj kikinko tak co bude ta party jak rikas nebo ne ozvi se na tel. nebo na icq dik Kíkííísek *3*
  • 5angels

    Ahoj zdravím 5angels moooc moooc hodně úspěchů ve vašem živote a doufám že se někdy na vás kouknu na nějakém koncertě *1* *4* *14* *4* ahoj karabovka :o)
  • prosím

    kristýnko jsi nejlepší prosím dáš mi tvůj email prosím předem děkuji napiš mi na 1lucik.m@seznam.cz prosíííím *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • ahoj

    ahoj kristy víš že se jmenuješ stejně jako ja tak zatim ahoj
  • ahoj

    Ahojky Kristýnko víš že se taky jmenuju Kristýna Pecková *7*
    • Re: ahoj

      holky má u někdo cq já mám a ní cise e-mail ale icq ne plsky dáte mi ho nekdio
      • 5 angeles

        jste dobrý *14* *14* *14* kdo to je ten petr kouba *3* *3* *3* *3*
  • pro kiki

    ´jsi moc hodna holka a i kamaratka a us nekdy prit na icq ja ti chci neco poslat co jsem pro tebe a holky uudelala a jsi ta nej holka ze sjupiny 5angels mam te rada jako sestrru a jsi ma nej kamaratka tvuj nejviec a nej nej nej nej fanda a tvoje nej kamoska barbora *4* *1* *1*
  • sarcinka

    Ahoj Krystíno

    Ahoj krystíno prosím já sem byla na spoustu soutěží ze zpíváním a zpívla jsem 5 angels a mám vás moc ráda ale nejvíc tebe a Dianu ale víc tebe a chtěla bych abys mi dala třeba icq jestly máš nebo email prosím moc ti fandím. Sára Mrváňová tvůj fanoušek *4*
  • sarcinka

    Má někdo icq Kristínky?

    Má Prosím Krystínečky ICQ chci se sní seznámit protože sem její nejvěčí fanoušek *3* *14*
    • Re: Má někdo icq Kristínky?

      jo ja mam icq kiki
      • sarcinka

        Re: Re: Má někdo icq Kristínky?

        Ahoj dáš my PLS icq na Niki nebo někoho z 5 angel oni my neodpovídají *9*
        • Re: Re: Re: Má někdo icq Kristínky?

          moje icq je kristyna.peckova *3*
  • Žádost o Email, ICQ

    Ahoj Kristýnko, je neuvěřitelné kolik si toho dokázala a to ti teprve bude deset.
    Stát se mistriní České rep, Evropy a pak i Světa ve street formacích,...
    a pak vystupování ve 5 Angels.
    Myslíš, že bys mi mohla poslat ICQ, nebo email aby jsme si mohli dopisovat,...rád bych se dozvěděl více o tvé kariéře,...
    Předem díky,... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit